iVilnius.lt

Liepos 16 13°C

Statybos
Pagrindinis > Naujienos

„Sky City“ vilniečius kvies įsikurti virš miesto (2)

2015-10-16
Nuotr.: Sky City
Jau kitąmet, centrinėje  Vilniaus dalyje, Vivulskio g. 23,  naujakurių lauks naujam gyvenimui prikeltas vienas iš aukščiausių Naujamiesčio dangoraižių.  Atnaujintame 12 aukštų pastate, kuriame iki šiol buvo įsikūrusi Lietuvos pašto administracija,  bus  įrengti nedideli ( nuo 23 iki 40 kv. m), jaukūs studio tipo būstai ir komercinės patalpos.

Projektą įgyvendina nekilnojamojo turto projektų valdymo įmonė UAB „Novalex“ kartu su statybos valdytoja UAB „Jungtiniai projektai“. Šiemet pradėtas statybas planuojama baigti 2016 metais III ketvirtį.

Iš esmės modernizuotas pastatas bus apšiltintas, viduje planuojama įrengti du modernius liftus, rekuperacinę vėdinimo sistemą. Kiekvienas butas turės savo šilumos apskaitą. Planuojama investuoti ir į aplinką - šalia pastato esanti teritorija bus apželdinta,  įrengtas jaukus parkelis.

„Sky City“ projekto vadovo Povilo Radzevičiaus teigimu, iš  rekonstruojamo Naujamiesčio dangoraižio atsiveria unikalios Vilniaus panoramos. Būtent į tai ir buvo atsižvelgta projektuojant modernius būstus ir komercines patalpas pirmąjame pastato aukšte.

„Pagal atsiveriančias panoramas dangoraižis suskirstytas į tris lygius. Pirmasis, apimantis 2-4 aukštus – „Street view“ – skirtas tiems, kurie mėgausis didmiesčio gyvenimo ritmu. Vakarinės gatvės šviesos kvies į sostinės centrą, o šalia esanti Basanavičiaus gatvė su pramogų ir poilsio oazėmis įsuks į pramogaujančio Vilniaus sūkurį. Antrasis lygis, 5-7 aukštai – „Roofline view“ – rytinėje pusėje kvies grožėtis istorinio Vilniaus senamiesčio stogų masyvais, vakarinėje – naujai gimstančio Naujamiesčio ir tolumoje žaliuojančio Vingio parko panorama. Iš „Skyline view“ – 8-12 aukštų apartamentų atsivers išskirtinė sostinės panorama. Iš aukščiausio taško rytinėje pusėje – Vilniaus senamiestis, Užupio ir Antakalnio žaluma, vakarinėje pusėje – Naujamiesčio urbanizacija, Lazdynų  ir Vingio parkų kontrastas“, - projektą pristato P. Radzevičius.

„Sky City“ dangoraižis išskirtinis ne tik atsiveriančiomis sostinės panoramomis, bet ir jaukiais studio tipo būstais.

Kitoks būsto ploto suvokimas

„Šiandieninis gyvenimo ritmas gerokai pakoregavo žmogaus prioritetų ir poreikių sąrašą:  ieškant būsto pirmenybė teikiama miesto centrui, ypatingai pamėgtam, patogiam Naujamiesčiui. Nyksta riba tarp laisvalaikio ir darbo, žmogus nuolat migruoja, jam nebereikia biurų: susitikimams su klientais pasirenkamas miesto centras, darbo vieta gali tapti hub‘as ar coffe inn‘as. Vis mažiau laiko praleidžiant namuose didelė erdvė yra nebereikalinga. Esminiu akcentu tampa ne kvadratiniai metrai, trys miegamieji ir terasa, o lokacija ir mobilumas“, - būstų idėją pristato projekto vadovas Povilas Radzevičius.

Atnaujintame pastate naujakuriai įsikurs studio tipo būstuose. Tokio tipo būstai, tai – viena erdvė, kurioje telpa virtuvės, miegamojo ir svetainės zonos. Šią idėją projekto autoriams padiktavo kilęs poreikis. P. Radzevičiaus teigimu, vystyti projektą „Sky City“ nutarta pastebėjus, jog žmonės aktyviai domisi ir ieško mažų, patogių būstų.

Studio būstai labai populiarūs gausiai apgyvendintuose pasaulio didmiesčiuose, tokiose šalyse, kaip JAV, Didžioji Britanija, Brazilija ar Japonija. Šios universalios erdvės itin populiarios tarp jaunų, ambicingų žmonių, kurie didžiąją dienos dalį  praleidžia mieste, o į namus grįžta tik vakare. 

„Studio erdvė išsiskiria unikaliais ir praktiškais interjero sprendimais, leidžiančiais išnaudoti kiekvieną būsto kampelį.  Šių nedidelio ploto erdvių išlaikymo kaštai yra ženkliai mažesni, nei įprasto buto ploto išlaikymas“, - privalumus vardija projekto vadovas P. Radzevičius.

Vieno studio tipo buto kaina moderinizuotame ir atnaujintame pastate kainuos nuo 35 900 Eur.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (2)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups