iVilnius.lt

Liepos 20 13°C

Statybos
Pagrindinis > Naujienos

Turniškėse vystomas projektas, griaunantis šio kvartalo uždarumo mitą (0)

2016-04-25
Nuotr.: Organizatorių
Pušyno apsuptoje teritorijoje kairiajame Neries krante, prestižiniame Turniškių rajone, įpusėjo privataus prabangių apartamentų kvartalo „Turniškių dominija“ statybos, į kurio vystymą UAB „Paupio valda“ iš viso investuos 7 mln. eurų. Trijuose mažaaukščiuose A klasės energinio naudingumo namuose gyventojai galės įsikurti jau kitąmet.

„Turniškių dominijos“ projekto atstovo Karolio Matulevičiaus teigimu, apartamentai nuo pat statybų pradžios sulaukė didelio susidomėjimo, nes būsimiems prabangių būstų savininkams gali pasiūlyti šiuolaikiškus apartamentus su moderniais technologiniais sprendimais prestižinėje teritorijoje, kurioje leidžiama vystyti labai ribotą kiekį NT projektų.

„Ilgą laiką Turniškės buvo vertinamos kaip aukščiausių šalies pareigūnų rezidencijų teritorija, iš to susiformavo uždaro kvartalo įvaizdis. Mes norime griauti šį mitą ir vilniečiams, žvelgiantiems vienu žingsniu į priekį bei vertinantiems gyvenimo kokybę, šiuolaikiškus, ekologiškus sprendimus, privatumą ir prabangą, pasiūlyti įsikurti šiame kvartale. Esame tikri, kad tokio lygio ilgaamžių nekilnojamo turto projektų, Lietuvoje itin trūksta“, – sako K. Matulevičius.

Anot jo, būtent dėl išskirtinės aplinkos projektas reikalavo ir moderniausių  bei aplinkai draugiškų infrastruktūros sprendimų. „Turniškių dominijos“ apartamentuose bus įrengtas geoterminis šildymas ir pasyvus vėsinimas, rekuperacinė vėdinimo sistema, saulės kolektorių sistema ant namų stogo, generuojanti energiją vandens šildymui.

„Pirkėjams siūlome jaukius, didesnio ploto ir prabangius apartamentus su erdviomis terasomis ir balkonais. Kiekvienas naujakurys turės galimybę pasirinkti alternatyvų būsto išplanavimo variantą. A energinio naudingumo klasės namai užtikrins, kad būtų naudojama labai mažai energijos, tačiau namuose šilumos tikrai netrūktų. Kadangi tai ne pirmas, o greičiau antras ar trečias būstas, žmonėms suteikiame galimybę pasirinkti kokybišką ilgalaikę gyvenimo investiciją“, – tikina projekto atstovas.

„Turniškių dominijos“ gyventojų patogumui bus įrengta požeminė ir antžeminė automobilių stovėjimo aikštelės, apšviesta aplinka, o mažieji apartamentų gyventojai galės džiaugtis vaikų žaidimų aikštele.

„Atsižvelgdami į augantį elektromobilių populiarumą pasaulyje bei didėjančią jų paklausą Lietuvoje, požeminėje „Turniškių dominijos“ automobilių laikymo aikštelėje suteiksime galimybę įsirengti elektromobilių įkrovimo stoteles“, – teigia K. Matulevičius.

Planuojama, kad 29 prabangių apartamentų statybos bus užbaigtos jau 2017 metų antrąjį ketvirtį.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups