iVilnius.lt

Lapkričio 26 13°C

Statybos
Pagrindinis > Naujienos

Užupyje ruošiamasi statyti gigantišką prekybos centrą (8)

2016-02-08
Nuotr.: Masterkey Baltics
Sovietmečio pabaigoje Užupis buvo toli gražu ne geriausios reputacijos Vilniaus rajonas. Sakoma, kad net taksi vairuotojai ten nelabai norėjo važiuoti. Visgi šiuolaikinis Užupis – menininkų lopšys, atskira respublika ir meniška dvasia pamažu pavertė šią Vilniaus dalį prestižine vieta gyventi. O kur prestižas – ten dažniausiai ir didelės išlaidos. Todėl Užupyje ruošiamas grandiozinis projektas – čia iškils prestižiškiausias sostinės prekybos centras.

Centrinis prekybos centras užims 45 000 kv. m teritoriją ir duris turėtų atverti 2018 metais. Jame įsikurs tiek jau žinomų mados prekės ženklų parduotuvės, bet ir Lietuvai visiškai nauji vardai. Projekto vystytojai užsibrėžė tikslą centre suburti tik pačius kokybiškiausius ir geriausius.

Planuojama, kad naujame prekybos centre įsikurs ir nemažai sporto aprangos bei įrangos parduotuvių. Tikimasi, kad įvairovė šioje srityje padės patenkinti vis didėjančius vilniečių reikalavimus, kuriuos jie teikia savo laisvalaikiui. Čia įsikurs ir daugybė prabangių restoranų, didelis kino teatras.

Prekybos centras visų pirma orientuosis į Užupio, Antakalnio ir Senamiesčio gyventojus. Iki šiol šioje miesto dalyje jokio didelio prekybos centro nebuvo. Patrauklumo jam turėtų suteikti ir paprastas susisiekimas. Iki centro bus galima ne tik greitai atvažiuoti viešuoju transportu ar automobiliu, bet ir tiesiog ateiti pėsčiomis.

Maža to, Vilniaus savivaldybė ruošiasi didelėms investicijoms į Vilnios pakrančių tvarkymą. Čia atsiras patogūs pėsčiųjų dviračių takai. Visa tai naujam prekybos centrui turėtų suteikti tik dar daugiau patrauklumo.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

StatybuNaujienos.lt
Komentarai (8)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups