iVilnius.lt

Liepos 17 13°C

Statybos
Pagrindinis > Naujienos

Vilniuje baigta statyti „Pušų terasų“ gyvenvietė (0)

2016-06-08
Nuotr.: Organizatorių
Vilniuje oficialiai paskelbtos nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovės „MG Valda“ projekto „Pušų terasos“ pabaigtuvės. Tai jau trečiasis sėkmingai vystomos „Antakalnio terasų“ gyvenvietės etapas. Projekte jau parduota daugiau nei 70 proc. butų. 

Pasak „MG Valdos“ pardavimų vadovo Manto Umbraso, šiuo metu „Pušų terasų“ namuose stebimos dvi aiškios tendencijos. „Fiksuojame itin suaktyvėjusį susidomėjimą ir padidėjusį naujų sandorių skaičių šiame projekte. Nors gyventojai jau prieš kelis metus vėl aktyviai ėmė pirkti naujus butus iš planų, vis dėlto didelė dalis rinkoje esančių projektų savo aktyviausių pirkėjų sulaukia jau pabaigus statybas. Šiuo metu į „Pušų terasų“ namus užsukę klientai gali įvertinti visumą – ne tik savo buto išplanavimą, vaizdą pro langą, statybinių medžiagų kokybę, bet ir aplinkos sprendinius ar net vaikų žaidimų aikšteles. Taip pat vienas iš esminių apsisprendimo kriterijų – galimybė įsikelti į naujus namus iškart“, – teigia M. Umbrasas.

Šalia Antakalnio pušyno 2,5 hektarų žemės sklype suformuotos uždaros 5-7 aukštų namų gyvenvietės investicijos siekia 35 mln. eurų.  Viso gyventojams buvo pasiūlyti 381 butai A ir B energinių klasių namuose. Investicijos į keturiais etapais vystomą „Antakalnio terasų“ gyvenvietę iš viso siekia 70 mln. eurų.

Architekto Algirdo Kaušpėdo projektuotai „Antakalnio terasų“ gyvenvietei 2013 metais skirta nominacija už svarų indėlį į žaliųjų statybų vystymą, 2014 metais – įvertinimas už urbanistinį kompleksą. 2015 metais tarptautinė NT ekspertų komanda „Antakalnio terasų“ gyvenvietę įtraukė tarp trijų geriausių gyvenamųjų NT projektų Baltijos šalyse. Tais pačiais metais „Antakalnio terasos“ buvo įtrauktos į geriausio NT projekto Europoje rinkimus, vykusius vienoje didžiausių tarptautinių NT parodų Kanuose.

Prie šio projekto kartu su architektais dirbo landšafto specialistai, kurie „Pušų terasų“ gyvenvietėje pasirūpino ne tik daugybe pasodintų augalų ir medžių rūšių, bet taip pat suprojektavo poilsio zonų, bendruomenės aikštę bei įrengė upelį. Aplinkos priežiūrai naudojamas sukauptas lietaus vanduo. Projekte naudojamos klinkerio plytos, visuose butuose įrengti mediniai langai. Pietinės pusės butų langams pritaikyta speciali saulės poveikio kontrolė, kuri sulaiko kaitrius spindulius. Uždara gyvenvietė stebima IP kameromis.

„Pušų terasų“ namų ir visos „Antakalnio terasų“ gyvenvietės skiriamasis bruožas – natūralaus maumedžio lentomis išklotos išskirtinio dydžio terasos. „Nemaža dalis klientų, nusipirkusių butus „Pušų terasose“, prieš pasirinkdami svarstė ir namo pirkimą. Kita dalis klientų yra jau iš užmiesčio namų į miestą grįžtančios šeimos, kurioms per sunku prisitaikyti prie suprastėjusios priemiesčių infrastruktūros. Ir vienai, ir kitai daliai klientų pagrindiniu pasirinkimo kriterijumi tampa žaliosios erdvės, esančios šalia namų, ir terasos, kurios gali atstoti net individualaus namo kiemą. Taip pat terasas labai pamėgo šeimos su mažais vaikais“, – pirkėjų pasirinkimo kriterijus vardina M. Umbrasas.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups