iVilnius.lt

Gegužės 27 13°C

Švietimas
Pagrindinis > Naujienos

„Kaspersky Lab“ apsaugos nuo šlamštalaiškių technologija savo efektyvumą įrodė nepriklausomame bandyme (0)

2015-09-17
Nauja progresyvaus „Kaspersky Lab“ sprendimo privačių vartotojų apsaugai „Kaspersky Internet Security“ versija ženkliai aplenkė konkurentus pagal lygynamojo antišlamštalaiškių technologijų bandymo, 2015 m. rugpjūtį atlikto nepriklausomos bendrovės „AV-Comparatives“, rezultatus. „Kaspersky Lab“ produktas ne tik sėkmingai aptiko 98 proc. pasiūlytų šlamštalaiškių nuorodų, bet ir nė karto nesuveikė be priežasties, už tai ir buvo apdovanotas aukščiausio lygio apdovanojimu „Advanced+“.

Bandymui „AV-Comparatives“ ekspertai surinko 10 skirtingų gamintojų produktų ir patikrino juos privataus vartotojo elgesį imituojančiomis sąlygomis. Visi produktai buvo tikrinami su numatytaisiais nustatymais, o pereiti pagal nuorodas buvo naudojama naršyklė „Internet Explorer 11“ su atjungtu šlamštalaiškių blokavimo moduliu, todėl buvo įmanoma gauti nuo naršyklės nepriklausančius rezultatus.

„AV-Comparatives“ ekspertai surinko didelę padirbtų tinklalapių kolekciją ir kruopščiai iš jos atrinko 245 nuorodas. Atrinkti URL atitiko šiuos kriterijus: turėjo būti aktyvūs bandymo metu, unikalūs ir – svarbiausia – turėjo būti taikomi įvairios konfidencialios informacijos (kreditinių kortelių numerių, prisijungimo prie finansinių ir banko paslaugų duomenų, pašto, socialinių tinklų profilių ir internetinių žaidimų slaptažodžių) vagystei. Norint išvengti laiko faktoriaus įtakos, visi produktai buvo tikrinami vienu metu (juk kuo ilgiau padirbtas URL yra aktyvus, tuo didesnė tikimybė, kad jis bus įtrauktas į pavojingų tinklalapių bazę). „Kaspersky Internet Security“ aptiko 98 proc. pavojingų nuorodų, arčiausią konkurentą aplenkęs 6 proc.

Privaloma „Advanced+“ sertifikato sąlyga – kad produktas nesuveiktų be priežasties, kai buvo testuojama 500 teisėtų banko tinklalapių. Ir su šia užduotimi „Kaspersky Internet Security“ puikiai susitvarkė.

„Nauji netikri internetiniai puslapiai kuriami kasdien, o socialiniai tinklai ir pašto pranešimai akimirksniu išplatina jų nuorodas milijonams vartotojų. Padirbti bankų, socialinių tinklų ir kitų bendrovių puslapiai, deja, daugeliu atvejų yra tikslios originalų kopijos, ir neprofesionalui juos nelengva atpažinti. Tokiomis sąlygomis interneto vartotojų asmeninių ir banko duomenų saugumas tiesiogiai priklauso nuo taikomų antišlamštalaiškių technologijų. Ir pirmoji mūsų produkto gauta vieta šiame bandyme rodo, kad „Kaspersky Lab“ technologijos iš tikrųjų labai efektyvios, o vartotojai patikimai apsaugoti“, - pažymėjo Eugenijus Smirnovas, „Kaspersky Lab“ turinio filtravimo laboratorijos vadovas.

Antišlamštalaiškių technologija, dėl kurios buvo gautas šis apdovanojimas, integruota į didelę „Kaspersky Lab“ sprendimų, skirtų privatiems ir verslo vartotojams, dalį. Dėl daugiasluoksnės tikrinimo sistemos, kurioje taikomos vietinės ir debesų duomenų bazės, taip pat euristinės analizės sistemos ši technologija patikimai leidžia atskirti teisėtą tinklalapį nuo padirbto.

Išsamiai su rugpjūtį atlikto antišlamštalaiškių technologijų bandymo rezultatais galima susipažinti adresu:

http://www.av-comparatives.org/wp-content/uploads/2015/08/avc_phi_201508_en.pdf.

Apie „Kaspersky Lab“

„Kaspersky Lab“ – didžiausia pasaulyje privati bendrovė, kurianti IT saugumo užtikrinimo programinius sprendimus. Bendrovė yra viena iš keturių geriausių „Endpoint Security“ klasės apsaugos sistemų kūrėjų. Jau daugiau nei šešiolika metų „Kaspersky Lab“ kuria efektyvius apsaugos sprendimus korporacijoms, vidutinio ir smulkaus verslo bendrovėms bei privatiems naudotojams. Didžiojoje Britanijoje registruotos „Kaspersky Lab“ technologijos ir sprendimai apsaugo daugiau nei 400 milijonų naudotojų beveik 200 pasaulio šalių ir teritorijų.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Naujausi straipsniai

ups