iVilnius.lt

Gegužės 25 13°C

Švietimas
Pagrindinis > Naujienos

Užsienio universitetai parodoje Vilniuje (0)

2015-10-05
Nuotr.: BigStock
Susitikite su užsienio universitetų atstovais parodoje „Tarptautinių studijų dienos 2015“ spalio 8 d. Vilniuje, Radisson Blu Hotel Lietuva konferencijų centre (Konstitucijos pr. 20).

Didžioji Britanija

Ši šalis stipriai laikosi lyderio pozicijose pasaulyje pagal užsienio studentų skaičių. Tai galima paaiškinti mokymo įstaigų puikia reputacija ir perspektyva gauti gerą darbą. Ekonomikos vystymosi ir bendradarbiavimo specialistai (OECD), ištyrę darbo užmokesčio ir bedarbystės lygį tarp absolventų išsivysčiusių šalių, išsiaiškino, kad didžiausia galimybė gauti gerai apmokamą darbą prestižinėje kompanijoje – Didžiosios Britanijos absolventams.

Visa eilė universitetų su ilgaamže istorija yra būtent Didžiojoje Britanijoje: Oxford (įkūrimo metai – 1096), Cambridge (1209), St Andrews (1410), Edinburgh (1582). Tai reiškia, kad per daugelį amžių susiformavo ir vystėsi mokslinė mintis.  Užsienio studentus vilioja aukšta dėstymo kokybė ir mokslinis tiriamas lygis. Greta tradicinių „red-brick“  Anglijoje gausu ir šiuolaikinių universitetų, siūlančių naujas programas, paklausias darbo rinkoje, tokias kaip logistika, marketingas, landšafto dizainas, verslas, turizmas ir kt.

Kiekviename universitete yra šimtai bakalauro ir magistro programų. Parodoje Vilniuje galite sužinoti iš „pirmų lūpų“ apie mokymo įstaigas, įstojimo būdus, stojimo reikalavimus, kainas ir galimybę pasinaudoti studentiška paskola mokesčiui už mokslą padengti.

Tarptautinių studijų parodoje  Vilniuje dalyvaus šie universitetai:

Bournemouth UniversityEdge Hill UniversityUniversity of West LondonUniversity College BirminghamUniversity of the West of EnglandUniversity of BedfordshireUniversity of Central LancashireLondon College of Contemporary ArtsUniversity for the Creative ArtsCoventry University

Olandija

Šiandien Olandija – neginčijamas lyderis Europos kontinente aukštojo išsilavinimo srityje. Užsienio studentų skaičių čia sudaro 42 000 iš bendro 500 000 skaičiaus. Šiuo metu studentai turi galimybę rinktis iš 1 150 studijų programų anglų kalba, taip pat siūlomos programos vokiečių ir prancūzų kalbomis. Parodoje Vilniuje dalyvauja tradiciniai universitetai, įeinantys į 100 geriausių pasaulio universitetų, taip pat ir šiuolaikiniai taikomųjų mokslų universitetai.

Pasitikite šių universitetų atstovus parodoje Vilniuje:

Tilburg UniversityFontys University of Applied SciencesNHTV Breda University of Applied SciencesHotelschool The Hague, Hospitality Business University

Šveicarija

Ši šalis garsėja puikiai ruošianti specialistus viešbučių verslo ir turizmo srityse. Studijų programose puikiai suderinti akademinis mokymas ir praktika. Mokymo metų eigoje, po kiekvieno akademinio semestro vyksta mokama praktika. Swiss Education Group parodoje pristatys 5 mokymo įstaigas:

Hotel Institute Montreux (HIM) Swiss Hotel Management School (SHMS) Cesar Ritz Hospitality College IHTTI César Ritz Colleges Switzerland - Lucerne Campus.

Vokietija

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt – valstybinis technikos universitetas Bavarijoje Wurzburg ir Schweinfurt kampusuose. Universitetas siūlo 30 bakalauro ir magistro programų dešimtyje fakultetų. Trečias pagal dydį taikomųjų mokslų universitetas Bavarijoje, 9 000 studentų, 230 profesorių. Paskutiniuosius 20 metų universitetas priima tarptautinius studentus iš įvairių pasauli šalių. Greta programų vokiečių kalba, čia taip pat siūloma mokytis anglų kalba.

Kanada

Thompson Rivers University  įsikūręs Britų Kolumbijos provincijoje. Universitete mokosi apie 14 000 studentų, iš jų 9 000 bakalauro programose. Siūloma 130 programų 8 departamentuose: Faculty of Law; Faculty of Arts; School of Business and Economics; School of Nursing; Faculty of Science; Faculty of Adventure, Culinary Arts and Tourism; Faculty of Human, Social and Educational Development; School of Trades and Technology.

Ispanija

Universidad de Navarra – privatus universitetas, įkurtas 1952 metais, įsikūręs Pamplona mieste (Navara apskrities sostinė). Universitetas siūlo 34 bakalauro programas ir 36 magistro programas 14-oje fakultetų. 16% studentų – iš kitų šalių. Dalis mokymo vyksta ir anglų kalba.

Norvegija

Norvegijoje daugeliu atveju, aukštasis mokslas yra nemokamas, tačiau yra kelios privačios mokymo įstaigos ar specialios programos, kur mokslas yra mokamas. Norvegijoje mokosi apie 12 000 užsienio piliečių.

Gjovik University College mokosi apie 2 500 studentų. Yra 3 fakultetai: Faculty of Engineering, Faculty of Computer Science and Media Technology, Faculty of Health Care and Nursing. Gjovik miestas išsidėstęs šalia Mjosa ežero, Oppland apskrityje. Universitetas yra netoli miesto centro.

Gjovik universitete galima mokytis šių bakalauro programų norvegų kalba: Nursing, Radiography, Civil Engineering, Electrical Engineering, Media Electronics, Mechanical Engineering, Geomatics, Technology Design, Computer Science, Information Security, Digital Media Technology, Media Management ir Media Design. Anglų kalba Gjovik University College galima mokytis magistro programose: Information Security ir Applied Computer Science. Magistro laipsnį galima įgyti nemokamai.

Pasitikite universitetų atstovus Tarptautinių studijų parodoje spalio 8 d. Vilniuje, Radisson Blu Hotel Lietuva  konferencijų centre, Konstitucijos pr. 20.

Atminkite, kad švietimo įstaigos pasirinkimas yra labai svarbus, o teisinga ir laiku gauta informacija – sėkmės garantas!

„Tarptautinių studijų dienos 2015”

Spalio 8 d. Vilniuje

Parodos vieta:  Radisson Blu Hotel Lietuva konferencijų centre, Konstitucijos pr. 20 Vilnius

Parodos laikas: 11.00 – 18.00

Įėjimas nemokamas

Papildomą informaciją  ir dalyvių sąrašą rasite čiawww.balticcouncil.lt

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups