iVilnius.lt

Gegužės 27 13°C

Transportas
Pagrindinis > Naujienos

Dalijimosi elektromobiliais paslaugos „Spark” parką papildė „Nissan Leaf” (0)

2016-08-01
Nuotr.: Organizatorių
Dalijimosi elektromobiliais paslaugos „Spark” parką papildė populiariausio pasaulyje modelio elektromobiliai „Nissan Leaf”.

Keturi „Nissan Leaf” papildė „Spark” parką, kurio vartotojai iki šiol naudojosi 22 „Volkswagen e-Up!” elektromobiliais.

„Nissan Leaf” su pilnai įkrautomis baterijomis, priklausomai nuo oro sąlygų, gali įveikti net iki 250 kilometrų.
Kaip ir kitų „Spark” elektromobilių naudotojai, „Nissan Leaf” vairuotojai galės važiuoti autobusams skirtomis juostomis ir bus atleisti nuo mokesčio už stovėjimą rinkliavos.

Iš bendro automobilių srauto naujuosius „Nissan Leaf” išskirs ir minėtas privilegijas jiems užtikrins nuo liepos išduodami specialūs registracijos numeriai su raidėmis „EV” priekyje.

„Spark” sistemoje šiuo metu yra keli tūkstančiai registruotų vartotojų, besinaudojančių elektromobiliams teikiamais privalumais.

„Nissan Leaf” yra populiariausias elektromobilis istorijoje: visame pasaulyje nuo jų gamybos pradžios 2010-aisiais šių elektromobilių parduota daugiau kaip 241 tūkstantis.

Ekologiški yra ne tik patys elektromobiliai, bet ir jų gamybos būdas. Europos rinkai tiekiami „Nissan Leaf” yra surenkami gamykloje, kuriai elektrą tiekia saulės ir vėjo jėgainės.

„Nissan Leaf” elektromobilio nuomos kainos „Spark” naudotojams – 0,20 € už 1 minutę (kaina už pirmąsias 15 minučių – 3 €) ir 45 € už parą darbo dienomis bei 35 € savaitgaliais ir šventinėmis dienomis.

Anot „Spark” valdančios bendrovės „Ride Share” vadovo Nerijaus Dagilio, iki šių metų pabaigos planuojama elektromobilių skaičių padidinti iki 50 bei auginti įkrovimo stotelių skaičių.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups