iVilnius.lt

Gegužės 27 13°C

Transportas
Pagrindinis > Naujienos

Iš Vilniaus oro uosto – dar daugiau skrydžių į Ispaniją (0)

2016-06-29
Nuotr.: Organizatorių
Vilniaus oro uoste pasitikta dar viena nauja aviakompanija – Ispanijos žemų kaštų oro linijos „Vueling“. Iki rugsėjo 28 d. jos kartą per savaitę – trečiadieniais – vykdys skrydžius į Barseloną. Pirmuoju reisu iš Vilniaus išskrido daugiau nei 100 keleivių.

„Matome, kad keliaujančiųjų į Barseloną skaičius nuolat auga, tad augantį skrydžių poreikį tenkins jau trys aviakompanijos. „Vueling“ taip pat siūlo jungiamųjų skrydžių galimybes ir patogų susisiekimą su Tenerife, Palma de Maljorka, Alikante, Ibiza, Bilbao, Sevilija ir kitais Pietų Europos miestais, į kuriuos kol kas tiesioginių reguliariųjų reisų iš Vilniaus nėra. Tad kviečiame keleivius rinktis kryptis savo atostogoms,“ – sakė Lietuvos oro uostų Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė.

Lėktuvas iš Barselonos oro uosto į Vilnių išskrenda vėlai vakare - 23:30 val., o atgal į Ispaniją iš Vilniaus kyla 5 val. ryto. Aviakompanija per šį oro uostą vykdo jungiamuosius skrydžius, tad ankstyvas skrydžio laikas suteikia galimybę patogiai keliauti į kitus Ispanijos ir ne tik jos miestus.

Ispanijos aviakompanija „Vueling“ per 2014 metus pervežė 17,2 mln. keleivių. Tiesiogiai oro linijos skraido daugiau nei į 100 skirtingų oro uostų, o vykdydamos jungiamuosius skrydžius glaudžia bendradarbiauja su „British Airways“, „Iberia“, „Qatar Airways“ ir „Corsair“ kompanijomis.

„Vueling“ pasinaudojo Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos oro uostų įsteigtos maršrutų plėtros programos finansine parama už esamų maršrutų intensyvumo didinimą. Aviakompanijai skirta 50 tūkst. eurų.

Šiuo metu iš Vilniaus į Barseloną keleivius po tris kartus per savaitę skraidina dar dvi žemų kaštų skrydžių aviakompanijos – „Ryanair“ ir „Wizz Air“.

 

 

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups