iVilnius.lt

Gegužės 25 13°C

Transportas
Pagrindinis > Naujienos

Naktiniais autobusais per metus važiavo beveik 80 tūkst. keleivių (0)

2016-08-22
Prieš metus į Vilniaus gatves grįžo naktiniai autobusai. Per tą laiką – 110 naktų – autobusais važiavo 77990 keleivių. Penktadienio ir šeštadienio naktimis naktiniai autobusai kursuoja nuo 23.30 val. iki 3 val., 45–50 minučių intervalu.

Vidutiniškai per vieną penktadienio naktį naktiniuose maršrutuose parduodama 776 bilietai, šeštadienio – 635. Rekordiškas keleivių skaičius buvo Naujųjų metų naktį – parduota 2649 bilietai.

Iš viso autobusai važiuoja penkiais maršrutais. Jų tinklas sudarytas taip, kad miesto centre ilgiau užsibuvę žmonės galėtų saugiai grįžti namo į tankiausiai apgyvendintus Vilnius kvartalus. Sudaryti tvarkaraščiai taip pat palankūs žmonėms – namus jie gali pasiekti vienu persėdimu iš vienos transporto priemonės į kitą Vinco Kudirkos ar Žaliojo tilto stotelėse.

Naktinio viešojo transporto maršrutai:

101N – Saulėtekis–Žygimantų g. –Savanorių–Laisvės pr. – Fabijoniškės;
102N – Pilaitė–Žvėrynas–Žygimantų–Maironio g.–Stotis;
103N – Santariškės–Didlaukio–Kalvarijų–Pylimo g.–Stotis–Gerosios Vilties st.;
104N – Ateities–Žirmūnų–Pylimo g.–Naujininkai;
105N – Pašilaičiai–Šeškinė–Konstitucijos pr.–Žygimantų g.–Polocko st.;

Naktiniuose maršrutuose galioja tik iš vairuotojo pirktas bilietas.

Maršrutų tvarkaraščiai skelbiami interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, naktinę kelionę galima susiplanuoti ir mobiliuosiuose telefonuose - m.stops.lt.
Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups