iVilnius.lt

Birželio 19 13°C

Transportas
Pagrindinis > Naujienos

Nauja „Wizz Air“ interneto svetainė – galimybė bilietus užsisakyti per 30 s (0)

2016-05-18
Nuotr.: Wizz Air
„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, mini savo pirmojo skrydžio 12 metų jubiliejų. Turėdama ambicingą tikslą vykdyti skrydžius Centrinėje ir Rytų Europoje, 2003 metais įkurta avialinijų kompanija savo orlaivį į pirmą skrydį išleido 2004 metų gegužės 19 dieną iš Katovicų, Lenkijos. Sėkmingai pasiekusi užsibrėžtą tikslą, kompanija ir toliau diegia naujoves, kurios geriausiai patenkina keleivių poreikius – pristatoma nauja interneto svetainė, didesni orlaivių pajėgumai ir maršrutai.

Nauja kompanijos interneto svetainė pasižymi patogiu išdėstymu, valdymu bei prisitaikymu prie bet kokio ekrano: išmanaus telefono, planšetės ar kompiuterio. Su nauja svetainės versija pristatyta ir įspūdinga bei pirma tokia naujovė – „Express Booking“ funkcija. Tai ypač greitas bilietų pirkimas – vos trijų mygtukų paspaudimų per 30 sekundžių klientai galės įsigyti norimus bilietus. Kasmet dvigubai didėjant vartotojų apsipirkimams per mobilią interneto svetainės versiją, per kelias savaites naująją wizzair.com versiją bus įmanoma pasiekti per visas platformas. Su atnaujinta svetainės versija jau dabar galima susipažinti naudojantis savo išmaniuoju telefonu ar bet kuriuo kitu įrenginiu, naršyklėje suvedus adresą m.wizzair.com.

„Per pastaruosius 12 metų „Wizz Air“ iš esmės pakeitė skrydžius Centrinėje ir Rytų Europoje – šiuo metu mūsų siūlomos kryptys jungia net 39 šalis nuo Europos iki Vidurio Rytų. Praėjusiais metais atnaujinome savo dizainą ir įsigijome pirmąjį „Airbus A321“ orlaivį, kuris šiandien yra pats efektyviausias tokio tipo orlaivis pasaulyje. Su šiuo metu vykdomais orlaivių pristatymais mūsų lėktuvų amžius išlieka jauniausias Europoje“, – teigia „Wizz Air“ vadovas Jozsef Varadi.

Pasak J. Varadi, kompanijos misija – nuolat siekti gerinti klientų keliavimo patirtį, todėl ir šiandien pristatyta nauja interneto svetainė yra sukurta atsižvelgiant į klientų poreikius. „Nauja svetainė su bilietų užsakymu per 30 sekundžių ir vos 3 paspaudimais atspindi mūsų inovacijas, kurias diegiame nuo pat pirmo skrydžio. Mes ir toliau plėsime savo skrydžių tinklą Europoje ir už jos ribų“, – sako J. Varadi.

Nuo pat pirmojo savo skrydžio iš Vilniaus 2011 metais, „Wizz Air“ pervežė jau daugiau nei 3 milijonus keleivių į ir iš Lietuvos. Kompanija yra pirmaujanti oro linijų bendrovė Tarptautiniame Vilniaus oro uoste, kuriame bazuoja 4 orlaivius bei turi 149 darbuotojus. Praėjusiais metais pervežti beveik milijonas keleivių prisidėjo prie daugiau nei 700 darbo vietų. Patvirtindama savo įsipareigojimus Lietuvai, „Wizz Air“ pradėjo skrydžius iš Kauno ir Palangos oro uostų ir šiai dienai iš visų trijų šalies oro uostų siūlo skrydžius 28 maršrutais į 14 šalių.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups