iVilnius.lt

Birželio 19 13°C

Transportas
Pagrindinis > Naujienos

Nuo šiandien keičiasi kai kurių viešojo transporto maršrutai ir tvarkaraščiai (0)

2016-05-23
Nuotr.: Susisiekimo paslaugos
SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad nuo 2016 m. gegužės 23 d. (pirmadienio) keičiasi 121216193261 ir 82 maršrutų autobusų eismo tvarkaraščiai.

Siekiant užtikrinti patogesnį Naujininkų rajono gyventojų susisiekimą su prekybos centrais „Nordika“ ir „Ikea“, 1 Stotis–Oro uostas maršruto autobusai nukreipiami į Vikingų g. (žr. 1 pav.). Atitinkamai koreguojamas šio maršruto autobusų eismo tvarkaraštis.  Autobusai, važiuodami pakeista trasa, nestos Eišiškių plentas, Dariaus ir Girėno, Felikso Vaitkaus stotelėse (abiem kryptimis), tačiau papildomai stos Vikingų slėnis ir Vikingų stotelėse. Stotelės, kuriose nestos maršruto autobusai, aptarnaujamos kitų maršrutų – 3G4 ir 88. Atsižvelgiant į pokyčius 1 Stotis–Oro uostas autobusų maršrute koreguojamas ir 2Stotis–Liepkalnio–Vikingų g.–Oro uostas maršruto autobusų eismo tvarkaraštis.

1 pav. Stotis–Oro uostas autobusų maršruto pakeista trasa

12 Stotis–Rudamina–Skaidiškės, 16 Stotis–Nemėžis–Skaidiškės, 19 Stotis–Lydos pl.–Salininkai, 61 Stotis–Nemėžis–Kuprioniškės ir 82 Stotis–Salininkai–Miškiniai–Juodšiliai maršrutų autobusų eismo tvarkaraščiai keičiami dėl reisų įveikimo laikų korekcijos – autobusai nuo šiol maršrutus įveiks greičiau. 

Tuo tarpu, dėl vykdomų Vakarinio aplinkkelio statybos darbų bei Viršuliškių skg. susidarančių transporto spūsčių 32 Žvėrynas–Zujūnai–Gineitiškės–Pašilaičiai maršruto autobusai priversti stovėti bendrame automobilių sraute, dėl ko stoteles pasiekia nelaiku. Siekiant užtikrinti reguliarų transporto važiavimą, keičiama maršruto trasa ir eismo tvarkaraščiai (žr. 2 pav.).

2 pav. 32 Žvėrynas–Zujūnai–Gineitiškės–Pašilaičiai autobusų maršruto pakeista trasa

32 Žvėrynas–Zujūnai–Gineitiškės–Pašilaičiai maršruto autobusai, važiuodami link Pašilaičių, nevažiuos Laisvės pr., Justiniškių, Viršilų g. bei Viršuliškių skg., o važiuos tiesiai Pilaitės pr. iki jungiamosios gatvės su Sidaronių g., kur Sidaronių g. jau važiuos senąja trasa.

Tuo tarpu autobusai, kursuojantys iš Pašilaičių, važiuos Pilaitės pr. iki sankryžos su Papilėnų g., kurioje apsisuks ir toliau važiuos Pilaitės pr. tiesiai iki Žvėryno, neužsukdami į Šešuolių, Justiniškių g. ir Laisvės pr. Autobusai, važiuodami pakeista trasa, nestos stotelėse Kryžkelė, Kaukaro, Troleibusų parkas, Spaudos rūmai ir Sietyno (link Pašilaičių). Atsižvelgiant į būsimus pokyčius keisis ir 32 Žvėrynas–Zujūnai–Gineitiškės–Pašilaičiai maršruto autobusų eismo tvarkaraštis.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups