iVilnius.lt

Liepos 18 13°C

Transportas
Pagrindinis > Naujienos

Tęsiami sostinės gatvių remonto darbai (0)

2016-07-19
Nuotr.: Sauliaus Žiūros
Dėl gatvių tvarkymo darbų ir inžinerinių tinklų rekonstrukcijos Vilniuje numatoma laikinų eismo organizavimo pakeitimų ant Žirmūnų tilto, Bokšto, Savičiaus, Išganytojo ir Subačiaus gatvėse. Atsiprašome gyventojų už laikinus eismo nepatogus ir prašome būti atidžiais kelyje bei sekti informacinius kelio ženklus.

Liepos 19-30 d. dėl šilumos tinklų remonto darbų ant Žirmūnų tilto bus susiaurinta važiuojamoji dalis iš keturių eismo juostų iki dviejų, paliekant po vieną eismo juostą skirtingomis kryptimis. Rangovinė organizacija yra įpareigota užtikrinti saugų eismą objekto ribose, darbai bus vykdomi ir šeštadieniais (išsamesnė informacija – UAB „Alvora“ atsakingas Valdas Virpša, mob. tel. 8 645 82 428).

Liepos 19 d. prasidės Bokšto, Savičiaus ir Išganytojo gatvių rekonstrukcijos darbai. Minėti darbai bus vykdomi etapais. I etapu nuo liepos 19 d. iki lapkričio 30 d. bus ribojamas transporto eismas Išganytojo gatvėje ir Bokšto gatvės dalyje tarp Savičiaus ir Išganytojo gatvių. Minėtu laikotarpiu bus draudžiamas transporto eismas Išganytojo gatve ir Bokšto gatvės dalyje tarp Savičiaus ir Išganytojo gatvių. Transporto eismas važiuojant Savičiaus gatve nuo Savičiaus ir Bokšto gatvių sankryžos bus nukreiptas Bokšto gatve link Subačiaus gatvės į A. Strazdelio gatvę. Minėto laikotarpiu bus pakeista Bokšto gatvėje vienpusio eismo tvarka ir kryptis nustatyta nuo Savičiaus gatvės link Subačiaus gatvės. Nuo liepos 19 d. iki lapkričio 30 d. bus draudžiama įvažiuoti į Bokšto gatvę iš Subačiaus gatvės pusės. Darbai bus vykdomi ir šeštadieniais. Apie darbų eigą ir etapus gyventojai bus informuoti (Išsamesnė informacija – UAB „Kerista“ atsakingas Aleksandras Janeckis, mob. tel. 8 620 17 595).

Dėl inžinerinių tinklų rekonstrukcijos darbų nuo liepos 19 d. iki rugpjūčio 12 d. bus draudžiamas transporto eismas Subačiaus gatve ties pastatu nr. 19. Darbų zoną apvažiuoti bus galima Žiupronių, M. Daukšos ir A. Strazdelio gatvėmis. Rangovinė organizacija yra įpareigota užtikrinti aptarnaujančio transporto įvažiavimą į Subačiaus gatvę. Darbai bus vykdomi ir šeštadieniais. Apie darbų eigą išsamesnė informacija – UAB „Šiaulių plentas“, atsakingas – Vaidotas Gudauskas, mob. tel. 8 611 19 907.

Eismo dalyviai prašomi būti atidūs, laikytis kelių eismo taisyklių ir eismo reguliuotojų nurodymų, važiavimo trukmę planuotis su laiko atsarga. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups