iVilnius.lt

Gegužės 25 13°C

Transportas
Pagrindinis > Naujienos

„Uber“ mažina vidutinę kelionės kainą Vilniuje (0)

2016-07-01
Kiekvienas miestas kartais būna užsiėmęs, o kartais viskas vyksta lėčiau. Kai žmonės vasarą išvyksta atostogauti, gatvės ištuštėja. O kai šalta ir tamsu, visi mėgsta įšokti į automobilį jaukiai kelionei, net jei ketinama važiuoti vos už kampo. Nepriklausomai nuo miesto ritmo, gali būti sunku rasti keliautojų, kai aplink tylu: tuomet partneriai-vairuotojai nenaudingai leidžia laiką ir dėl to – neuždirba.

Per visus metus supratome, jog veiksmingiausias būdas padėti partneriams-vairuotojams padidinti pavėžėjimų skaičių yra kainų sumažinimas pakeleiviams. Todėl mažiname vidutinę kelionės kainą Vilniuje 19%!

Mažesnė kelionės kaina įsigalioja šiandien – liepos 1 d. 11 val.

PALYGINAMOJI KAINŲ LENTELĖ

 

Naujoji „uberX“ kaina

Senoji „uberX“ kaina

Įsėdimo mokestis

0,50 €

0,80 €

Už minutę

0,09 €

0,10 €

Už kilometrą

0,33 €

0,40 €

Minimali kelionės kaina

1,5 €

1,5 €

Kelionės atšaukimas

1,5 €

1,5 €

 

Esant didesniam poreikiui, partneriai-vairuotojai daugiau valandų praleis pavėžėdami žmones ir mažiau — laukdami užsakymų bei vykdami pas pakeleivį, ir taip uždirbs daugiau pinigų. Būtent taip atsitiko, kai kainos buvo sumažintos  Varšuvoje, Krokuvoje, Zagrebe, Minske, Bukarešte ir kituose regiono miestuose. Paklausos padidėjimas pakėlė „Uber“ partnerių-vairuotojų uždarbį.

Jau tūkstančiai žmonių visame Vilniuje naudojasi „Uber“ keliaudami iš taško A į tašką B. Norime, kad „Uber“ taptų labiausiai prieinamu būdu vos panorėjus keliauti. Mūsų patirtis rodo, jog galime tai padaryti, nes „Uber“ yra geriausia platforma vairuotojams-partneriams užsidirbti.

Svarbu tai, kad „Uber“ išlieka patraukliu pasirinkimu partneriams-vairuotojams – be jų negalėtume veikti Vilniuje. Tikime, jog šie pasikeitimai padės jiems, bet taip pat, kol miestas prisitaikys prie naujų įkainių, užtikriname tam tikras pajamas per valandą partneriams-vairuotojams. Jei partnerių-vairuotojų uždirbta suma nebus tokia, kokios tikimės, iš naujo įvertinsime šį kainų pokytį.

„Uber“ stengiasi suteikti žmonėms patogią, saugią ir prieinamą kelionę vos vieno mygtuko paspaudimu. Šiuo  pasikeitimu manome, jog galime suteikti vilniečiams galimybę palikti savo automobilį namuose ir naudojantis „Uber“ programėle atsidurti jiems reikiamoje vietoje.

Nesvarbu, kur keliaujate, tikimės, jog leisite mums Jus ten nugabenti.

Daugiau informacijos rasite www.uber.com/cities/vilnius/

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups