iVilnius.lt

Vasario 26 13°C

1611

Užsieniečius į Vilnių kvies ir „airBaltic bei Vilniaus oro uosto vaizdo klipas (0)

Paskelbta: 2015-10-27 |
Baltijos šalių oro linijos „airBaltic" skatina turistus keliauti į Vilnių - bendradarbiaudama su Lietuvos oro uostais kompanija sukūrė vaizdo klipą, pristatantį Lietuvos sostinę ir tiesioginius skrydžius iš Paryžiaus, Berlyno, Amsterdamo, Stokholmo, Briuselio bei Rygos. Filmukas bus naudojamas skatinant jungiamuosius skrydžius į Lietuvą iš didžiųjų Europos sostinių.

Žaismingame filmuke rodoma trijų draugų savaitgalio išvyka į Vilnių, kur aplankomos gražiausios Lietuvos sostinės vietos, lankomasi koncertų salėse, parduotuvėse ir kavinėse.

„Mūsų partneris „airBaltic" šiemet švenčia savo 20-ąjį gimtadienį, tiek pat metų su juo dirbame ir mes. Šios oro linijos yra svarbus mūsų partneris, vykdantis skrydžius ne tik per Lietuvos sostinę, bet ir kurortiniu maršrutu - į Palangą ir iš jos. Esame kaimynai, tad smagu, kad bendradarbiaudami galime siekti bendrų tikslų - šiuo atveju skatinti Vilniaus lankomumo didėjimą,", - sakė Lietuvos oro uostų Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė.

Bendrovė „airBaltic" pagal pervežamų keleivių skaičių yra penkta Lietuvoje. Praėjusiais metais jos paslaugomis šalyje pasinaudojo 196 tūkstančiai žmonių. Per devynis 2015-ųjų mėnesius aviakompanija jau pervežė kiek daugiau nei 175 tūkstančius keleivių - 87 proc. jų buvo aptarnauti Vilniuje.

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat žiūrėkite

Naujausi VIDEO

ups