iVilnius.lt

Liepos 21 13°C

Transportas
Pagrindinis > Naujienos

„Velomaratono“ metu bus ribojamas eismas, tačiau sostinės centras – pasiekiamas (0)

2016-08-19
Nuotr.: iVilnius
Šį sekmadienį, rugpjūčio 21 dieną, Vilniuje vyks didžiausiu Baltijos šalyse vadinamas dviračių renginys „Velomaratonas“. Nors dviratininkų šventė vyks sostinės širdyje, o 10 kilometrų trasa drieksis arterinėmis gatvėmis, įvažiuoti į Vilniaus centrą ar iš jo bus galima. 

„Velomaratono“ organizatoriai ir Vilniaus savivaldybės eismo organizavimo skyrius informuoja, jog dėl dalyvių, žiūrovų ir aplink trasą gyvenančių vilniečių saugumo rugpjūčio 21 dieną nuo 6:30 val. iki 18:00 val. bet kokio transporto eismas bus draudžiamas šiose gatvėse ar jų atkarpose:

Gedimino pr., T.Vrublevskio, Arsenalo, T.Kosciuškos, Žvejų, Upės, Vytauto, A. Mickevičiaus, A. Goštauto.

Uždaryti bus Žvėryno, Karaliaus Mindaugo bei Žaliasis tiltai.

Šiame uždarame trasos rate eismas nevyks, bus įrengti laikini kelio ir informaciniai ženklai, apsauginės tvorelės, budės saugos tarnyba, o reikšmingose sankryžose – policija. Organizatoriai ragina vairuotojus būti atidžiais, stebėti kelio ženklus ir laikytis kelių eismo taisyklių.

Į Vilniaus centrą įvažiuoti bus galima iš Geležinio vilko gatvės ties Goštauto gatvėje esančia „Statoil“ degaline. Lukiškių ir Gynėjų gatvių sankryžoje stovės kelių policijos ekipažas, nukreipsiantis automobilius reikiama kryptimi.

Organizatoriai informuoja, jog keisis kai kurių autobusų ir troleibusų maršrutai, o dviračių maratono trasoje negalima statyti ar palikti transporto priemonių.

Apie eismo ribojimus organizatoriai skrajutėmis ir spaudos pranešimais iš anksto informavo aplinkinių gatvių gyventojus, įmones ir įstaigas, o apie maršrutų pakeitimus visi keleiviai buvo įspėti garso ir vaizdo pranešimais viešajame transporte.

Išsamų rugpjūčio 21 d. (sekmadienio) Vilniaus viešojo transporto maršruto tvarkaraštį rasite čia.

Daugiau informacijos apie eismo pokyčius www.vilniustransport.lt

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups