iVilnius.lt

Liepos 16 13°C

Transportas
Pagrindinis > Naujienos

„Wizz Air“ pradėjo skrydžius į Nicą (0)

2016-08-04
Nuotr.: Wizz Air
Didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ vakar pradėjo vykdyti skrydžius į pietų Prancūzijos miestą Nicą. Naujausias aviakompanijos maršrutas nuo šiol tiesiogiai du kartus per savaitę jungia Vilnių su Prancūzijos Rivjera, dar vadinama Žydruoju krantu, kurios „sostinė“ – Nica.

„Esame laimingi, galėdami atidaryti dar vieną naują maršrutą iš Lietuvos – šį kartą į Nicą. Kartu smagu Lietuvos keliautojams pasiūlyti ir naujus maršrutus į saulėtąjį pietryčių Italijos Bario, vaizdingosios Islandijos Reikjaviko ir didingų Prancūzijos Alpių Grenoblio miestus. Neabejojame, kad Lietuvos keleiviams šios naujos kryptys žemomis kainomis paliks neišdildomus įspūdžius“, – sako Gabor Vasarhelyi, „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos atstovas.

„Šiandien keleiviai iš Vilniaus oro uosto išskrido pirmuoju skrydžiu į Prancūzijos Rivjerą, Nicą. Neslėpsime – šios krypties laukėme labai nekantriai ir tikrai džiaugiamės, kad mūsų partneris „Wizz Air“ suteikė galimybę lietuviams pasiekti šį Viduržemio jūros kurortą. Tikimės, kad šie skrydžiai, vis labiau didindami oro linijų maršrutų lauką, bus sėkmingi kaip ir pirmasis“, - sako Lietuvos oro uostų komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė.

Spalio mėnesį „Wizz Air“ keleivius skraidins dar dviem naujomis kryptimis: nuo spalio 3 dienos  keliautojai galės pasiekti pietryčių Italijos miestą Barį, o nuo spalio 31 d. – ir magiškąją Islandijos sostinę Reikjaviką. „Alpių sostinė“ Grenoblis, įspūdingo kalnų masyvo apsuptas miestas pietryčių Prancūzijoje, keleivius pasitiks jau nuo 2017 m. sausio mėn.

Siekiant užtikrinti patogų susisiekimą už prieinamą kainą tarp Lietuvos ir likusios Europos, tiek verslo keleiviams, tiek poilsiautojams „Wizz Air“ šiuo metu siūlo 32 maršrutus į 14 šalių iš trijų šalies oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.

Bilietų kaina prasideda nuo 24,99 Eur.* 

Naujausi „Wizz Air“ maršrutai iš Vilniaus:

Kryptis

Dienos

Pradžia

Kainos nuo*

Nica

Trečiadienis, sekmadienis

Rugpjūčio 3 d.

24,99 EUR

Baris

Pirmadienis, penktadienis

Spalio 3 d.

24,99 EUR

Reikjavikas

Pirmadienis, penktadienis

Spalio 31 d.

39,99 EUR

Grenoblis

Šeštadienis

Sausio 14 d.

(2017 m.)

29,99 EUR

Kaina į vieną pusę, įskaitant mokesčius

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups