iVilnius.lt

Rugsėjo 30 13°C

Transportas
Pagrindinis > Naujienos

„Wizz Air“ pradėjo skrydžius į saulėtąją pietų Italiją (0)

2016-10-03
Pirmadienį didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ pradėjo atidarydama dar vieną naują kryptį iš Vilniaus. Nuo šiol du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais – keleiviai iš Lietuvos galės pasiekti Italijos pietuose esantį Bario miestą.

„Džiaugiamės mūsų aviakompanijos plėtra Lietuvoje ir dar viena patrauklia kryptimi iš Vilniaus – į Barį, – sako „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Gabor‘as Vasarhelyi‘s. – Šio mėnesio pabaigoje taip pat startuos skrydžiai iš Vilniaus į įstabųjį Reikjaviką, o nuo sausio mūsų žemų sąnaudų skrydžiai Lietuvos sostinę sujungs su Grenobliu, įsikūrusiu Prancūzijos Alpėse. Mes ir toliau investuojame į naujas paslaugas, siekdami užtikrinti žemiausias prieinamas kainas lietuvaičiams“.

„Smagu, kad iš Vilniaus pasiekiamų miestų skaičius vis didėja, Baris – jau trečioji Italijos kryptis, kur tiesiogiai skraidina „Wizz Air“. Tikimės, kad lietuviai noriai keliaus į šį kurortą ir pasinaudos galimybe bent trumpam iškeisti mūsų rudenį į daug malonesnį Viduržemio jūros klimatą“, – sako Lietuvos oro uostų Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė.

Įsikūręs ant Adrijos jūros pakrantės, Bario miestas – tai Italijos Apulijos regiono „sostinė“, traukianti turistus saulėtu oru, „baltaisiais miestais“ ir ilga Viduržemio jūros pakrante. Turtingas savo istorija ir įstabaus grožio regionas su Bario miestu patiks tiems, kurie ieško tikrosios, autentiškos, nuoširdžios ir garsėjančios savo tradicine virtuve Italijos.

Baris – tai jau antroji nauja „Wizz Air“ kryptis šiais metais, – nuo rugpjūčio mėnesio aviakompanija jungia Vilnių su Nica Prancūzijoje. Nuo rugsėjo pabaigos kompanija taip pat siūlo 4 naujus skrydžius iš Kauno – nuo rugsėjo 22 d. keleiviai iš Kauno gali pasiekti Eindhoveną, o kiti trys maršrutai į Norvegiją iš Vilniaus bus perkelti į Kauną nuo spalio 30 dienos.

Šiuo metu „Wizz Air“ – pirmaujanti oro linijų kompanija tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Jame bazuojami 4 bendrovės orlaiviai bei dirba 150 darbuotojų. Praėjusiais metais kompanija pervežė beveik milijoną keleivių iš Lietuvos – tai leido prisidėti prie beveik 700* darbo vietų. Siekdama užtikrinti geresnį susisiekimą tarp Lietuvos ir likusios Europos šalių „Wizz Air“ šiuo metu siūlo 32 maršrutus į 14 šalių iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų.

Skrydžius nauja kryptimi iš Lietuvos galima užsisakyti bendrovės interneto svetainėje, o bilietų kaina prasideda nuo 14,99** Eur.

Naujausios „Wizz Air“ kryptys iš Vilniaus:

Kryptis

Dienos

Pradžia

Kainos nuo**

 Nica

Trečiadienis, sekmadienis

Prasidėjo nuo rugpjūčio 3 dienos

24,99 EUR

Baris

Pirmadienis, penktadienis

Spalio 3 d.

14,99 EUR

Reikjavikas

Pirmadienis, penktadienis

Spalio 31 d.

24,99 EUR

Grenoblis

Šeštadienis

Sausio 14 d. (2017 m.)

69,99 EUR

* Tarptautinė oro uostų taryba (ACI) rekomenduoja sukurti 750 darbo vietų kiekvienam pervežtam 1 milijonui keleivių per metus.

** Kaina į vieną pusę, įskaitant mokesčius.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups