iVilnius.lt

Sausio 27 13°C

Transportas
Pagrindinis > Naujienos

„Wizz Air“ skelbia 20 proc. nuolaidą skrydžiams Jungtinės Karalystės kryptimis (0)

2016-08-16
Nuotr.: Wizz Air
„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje pervežė 30 mln. keleivių Jungtinės Karalystės kryptimis. Ta proga avialinijų kompanija savo keleiviams dovanoja 20 proc. nuolaidą visiems skrydžiams į ir iš Jungtinės Karalystės. Šis masinis vienos dienos skrydžių išpardavimas keliautojams iš Centrinės ir Rytų Europos leis gerokai sutaupyti. Nuolaidos suteikiamos skrydžių bilietams, kurių rezervacijos bus atliktos šiandien iki vidurnakčio wizzair.com interneto svetainėje.

Pirmasis „Wizz Air“ skrydis Jungtinės Karalystės kryptimi iš Vilniaus į Londono Lutoną pakilo 2011 metų balandžio mėnesį. Neseniai į šį oro uostą pradėta skraidinti ir iš Kauno bei Palangos. Šiandien oro linijų kompanija iš Lietuvos keleivius skraidina 5 maršrutais į tris Jungtinės Karalystės oro uostus.

„Esame laimingi, galėdami šį pasiekimą paminėti kartu su Lietuvos keleiviais. Visiems skrydžių bilietams visomis Jungtinės Karalystės kryptimis kainą šiandien mažiname 20 proc. bei tikimės, kad lietuviai pasinaudos galimybe trumpai paatostogauti vienuose gražiausių Didžiosios Britanijos miestų. Be abejonės, laukiame ir britų, kurie savo artėjančių rugpjūčio atostogų laiką nuspręs praleisti Lietuvoje“, – sako Gabor Vasarhelyi, „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos atstovas.

* 20 proc. nuolaida taikoma bilietų kainoms, įskaitant mokesčius, privalomą rinkliavą ir vieną mažą salono bagažą. Nuolaida taikoma ir galioja tik naujoms rezervacijoms.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups