iVilnius.lt

Gegužės 27 13°C

Transportas
Pagrindinis > Naujienos

„Wizz Air“ skraidins į patraukliąją Prancūzijos Rivjerą – Nicą (0)

2016-05-31
Nuotr.: Wizz Air
Plėsdama skrydžių iš Lietuvos tinklą didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ lietuvius džiugina ir toliau – kompanija skelbia apie naujus skrydžius iš Vilniaus ir pietų Prancūziją – Nicą. Skrydžiai į saulėtąją Prancūzijos Rivjerą, dar vadinamą Žydruoju krantu, kurio „sostinė“ Nica, bus vykdomi du kartus per savaitę – trečiadieniais ir sekmadieniais. Aviakompanija skrydžius pradės nuo rugpjūčio 3 dienos. Bilietų kaina prasideda nuo 24,99 Eur.*

Įsikūręs Prancūzijos Rivjeroje (Côte d‘Azur), Nicos miestas yra populiari kryptis tiek vyresnio, tiek jaunesnio amžiaus poilsiautojams. Nica turistus vilioja nuostabia Viduržemio jūros pakrantės promenada, kvapą gniaužiančia architektūra ir pasaulinio lygio restoranais.

„Neseniai skelbėme apie naujus skrydžius į Barį ir Reikjaviką, tad labai džiaugiamės galėdami pridėti dar vieną maršrutą augančiame Lietuvos skrydžių tinkle. Nuo šiol mūsų žemų sąnaudų skrydžiai Vilnių sujungs su Nica, tad neabejojame, kad keliautojai įvertins nepamirštamus Prancūzijos Rivjeros vaizdus, kur saulė šviečia visus metus, žavi įspūdingas pajūris bei vietinė virtuvė“, – sako „Wizz Air“ komunikacijos vadovas Gabor‘as Vasarhelyi‘as.

„Potencialą oro transportu sujungti Lietuvą ir Pietų Prancūziją matėme jau kurį laiką. Džiugu, kad neužpildytą nišą pastebėjo ir mūsų partneriai – dabar drauge galime pasiūlyti keleiviams dar vieną naują ir patrauklią kryptį iš Vilniaus – Nicą“, – teigia Lietuvos oro uostų Komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė.

Nuo pat pirmo „Wizz Air“ skrydžio iš Vilniaus 2011 m. aviakompanija pervežė jau daugiau kaip 3 milijonus keleivių į ir iš Lietuvos bei įsitvirtino kaip lyderė Tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Bendrovė šiuo metu sostinėje bazuoja net 4 orlaivius ir turi 149 darbuotojus. Vykdydama savo įsipareigojimus šaliai, bendrovė pradėjo skrydžius iš Kauno ir Palangos oro uostų. Per kalendorinius 2015 metus pervežti beveik 1 milijonas keleivių prisidėjo prie daugiau nei 700 darbo vietų.

 

Su naujausia kryptimi į Prancūziją, iš Lietuvos „Wizz Air“ šiuo metu siūlo 29 maršrutus į 14 šalių.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups