iVilnius.lt

Liepos 16 13°C

Turizmas
Pagrindinis > Naujienos

Airiai atranda Vilnių kaip puikią galimybę praleisti savaitgalį (0)

2013-01-29
Nuotr.: iVilnius
Pirmą kartą Airijos turizmo parodoje „Holiday World Show“ prisistatęs Vilnius sulaukė ženklaus dėmesio ne tik iš parodos lankytojų, bet ir žiniasklaidos atstovų.

Vilniaus stendo lankytojai daugiausiai domėjosi kaip atvykti į Vilnių, ekskursijomis, apgyvendinimo įstaigomis, poilsio galimybėmis keliaujant su šeima, kultūriniais renginiais.

Populiariausi leidiniai buvo Vilniaus įvaizdžio leidinys, miesto žemėlapiai, „Vilniaus turizmo produkto sąvadas 2013“ bei savaitgalio programos.

Daugelis stendo lankytojų ieškojo labai konkrečios informacijos, nes jau įsigiję savaitgalių keliones į Vilnių, tikslinosi kokius įdomius objektus ir renginius jie galės aplankyti viešnagės metu. Airiai neslėpė, kad Vilnius juos vilioja kaip puiki vieta praleisti savaitgalį.

Susitikime su didžiausių apie turizmą rašančių Airijos laikraščių žurnalistų metu vyko pokalbis apie Vilniaus miesto turizmo galimybes, planuojamus pažintinius turus.

Šių metų sausio 25-27 dienomis Dubline vykusi tarptautinė turizmo paroda Holiday World Show", rengiama jau 25-jį kartą. Šiais metais joje dalyvavo beveik 2000 turizmo profesionalų iš 60 šalių, lankėsi per 50 tūkstančių lankytojų ir 350 žiniasklaidos atstovų.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

www.vilnius.lt
Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups