iVilnius.lt

Birželio 15 13°C

Turizmas
Pagrindinis > Naujienos

Buzzfeed: Važiuokite į Lietuvą 2016-aisiais metais (1)

2015-12-28
Nuotr.: Cebas / Getty Images
Ar pamenate, kaip dalis užsienio portalų pernai ragino 2015-aisiais keliauti į Lietuvą ir pamatyti jos nuostabų grožį? Tiems, kas dar nežino, priminsime, jog 2014-ųjų metų pabaigoje “Forbes”, “Lonely Planet” ir dar keletas kitų portalų paskelbė Lietuvą 2015-ųjų metų atostogų kryptimi. Gali pasirodyti, jog tai tebuvo atsiktinumas, tačiau vargu ar toks atsitiktinumas gali nutikti antrus metus iš eilės. Amerikiečių  portalas “Buzzfeed” pakvietė visus skaitytojus 2016-aisiais įtraukti Vilnių bei Lietuvą tarp krypčių, kurią privalu aplankyti kitąmet. Skaitytojai raginami nenuvertinti mūsų šalies, nes Lietuva gali pasiūlyti nuostabią architektūrą bei istoriją, kerinčio grožio miškus, smėlėtus paplūdymius bei išskirtinę virtuvę. Pačią viešnagę patariama pradėti nuo sostinės Vilniaus, kurio senamiestis įtrauktas į “UNESCO” paveldo sąrašą.

Galima pasidžiaugti, jog tarp aštuoniolikos sąrašo šalių, Lietuva yra vienintelė Rytų bei Šiaurės Europos regiono atstovė, kuri įtraukta į šį sąrašą. Šąraše taip pat puikuojasi Abu Dabis (JAE), Puerta Princesa (Filipinai), Katmandu (Nepalas), Bavarija (Vokietija) ir kitos egzotiškos kryptys.

“BuzzFeed” yra socialinių naujienų bei pramogų portalas, kuriame naujienas skaito ir jomis aktyviai dalinasi daugiau nei 200 milijonų internautų. Visas kitas rekomenduojamas kryptis galite perskaityti portale tiesiog paspaudę ant nuorodos – 18 places You must travel in 2016

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (1)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups