iVilnius.lt

Liepos 13 13°C

Turizmas
Pagrindinis > Naujienos

Didžiuosiuose Lietuvos paštuose – unikali „We love Lithuania“ atvirukų kolekcija (0)

2015-08-03
Nuotr.: We love Lithuania
Lietuvos paštas kartu su  projektu „We love Lithuania“ visiems šalies gyventojams bei svečiams pristato unikalią 23 nuotraukų atvirukų kolekciją. Nuo rugpjūčio 3 dienos net 18-oje didžiųjų paštų atvirukų galės įsigyti kiekvienas norintis.

„Šiuolaikinių technologijų amžiuje mes vis rečiau gauname ranka rašytų atvirukų, todėl džiaugiamės galėdami prisidėti prie šio projekto ir pakviesti gyventojus savo artimiesiems išsiųsti tikrą, nuoširdų, ranka rašytą atviruką. Neabejojame, kad iš gausios „We love Lithuania“ atvirukų kolekcijos kiekvienas išsirinks sau labiausiai patinkantį“, – sakė Lietuvos pašto Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovė Rasa Kruopaitė-Lalienė.

Sunkiausia buvo pasirinkti

„We love Lithuania“ projekto kūrėjas Simonas Rudaminas atskleidė, kad sunkiausias etapas jau praeityje: „Pirmoji atvirukų serija atrinkta iš trijų pastarųjų mėnesių populiariausių nuotraukų, kurių per tą laikotarpį „We love Lithuania“ savo socialinėje paskyroje publikavo daugiau kaip tūkstantį. Sunkiausia buvo iš tokios gausybės puikių Lietuvos krašto vaizdų išsirinkti tik kiek daugiau nei 20“.

Pasak „We love Lithuania“ atstovo, projekto esmė – parodyti, kaip Lietuva atrodo esamuoju laiku. Tad ir Lietuvos paštuose parduodama atvirukų kolekcija bus nuolat atnaujinama. „Rudenį grožėsimės rudeniška Lietuva, žiemą džiuginsime šerkšno padabintais bei sniego įrėmintais vaizdais, tuomet visi kartu sulauksime pavasariškų spalvų ir, žinoma, pasinersime į vasarą. Neabejojame, kad kiekvienas suras sau patinkantį atviruką“, – užtikrino „We love Lithuania“ atstovas.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups