iVilnius.lt

Liepos 21 13°C

Turizmas
Pagrindinis > Naujienos

DVD apie Vilnių – itin keistoje pakuotėje (0)

DVD apie Vilnių – itin keistoje pakuotėje
2013-08-12
Nuotr.: Organizatorių
Nematytas puodelio formos daiktas, kuris nieko bendro su karštaisiais gėrimais neturi, tai neseniai pasirodęs naujas DVD apie Vilnių, išleistas itin keistoje pakuotėje. Puodelio formos DVD dėžutė sukurta ir parinkta siekiant išsiskirti – atkreipti žmonių dėmesį į mūsų šalį, jos gražiausius miestus, kurortus bei lankytinas vietas. Tai padaryti nėra lengva, tačiau Lietuvos vietovės vertos didžiulio dėmesio.

Kodėl puodelio forma – klausinės ne vienas. Atsakymas paprastas: todėl, kad kiekvienam svečiui paprastai pasiūlome puodelį karšto gėrimo. Būtent šis paprastas gestas parodo, kad stengiamės sukurti jaukią ir malonią atmosferą, parodome dėmesį. Tą patį reprezentuoja ir DVD „Cup“ puodelio formos suvenyras „Vilnius“. Norima, kad šalies svečiai galėtų pamatyti ne tik nuostabius Lietuvos sostinės vaizdus, bet pajustų dėmesį, jaukumą ir puikias emocijas lankydamiesi čia.

Tai pirmasis lietuviškas DVD atvirukas, paruoštas siųsti paštu visiems draugams, išsibarsčiusiems po pasaulį (laiško siuntimo forma – kitoje dėžutės pusėje). – A cup of warm welcome, we say. You’ll definetely get more than that. (– Puodelis šilto priėmimo, mes sakome. Jūs tikrai gausite daugiau,angl.)

Turime ką parodyti, jaučiame didžiulį norą pristatyti mūsų šalį – tik reikalinga mažytė intriga, sukelianti susidomėjimą ir norą pamatyti daugiau. Naujasis DVD „Vilnius“ – intriga, kuri jau prekyboje.

Pristatyk Vilnių, nustebink draugus visame pasaulyje ir pakviesk visus atostogų į Lietuvą!

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups