iVilnius.lt

Gegužės 17 13°C

Turizmas
Pagrindinis > Naujienos

„Go Vilnius“ kviečia tapti Vilniaus miesto gidu (0)

2016-09-02
Nuotr.: Andriaus Aleksandravičiaus
Kviečiama registruotis į Vilniaus miesto gidų kursus, kurie prasidės šių metų spalio 3 d. 

„Gidai yra labai svarbūs turizmo sektoriaus dalyviai. Vesdami ekskursijas jie ne tik pristato lankytinas vietas, bet ir atlieka reikšmingą vaidmenį formuojant patrauklų Vilniaus įvaizdį,“ – primena „Go Vilnius“ direktorius Darius Udrys.

Tapti gidu gali kiekvienas asmuo, turintis aukštąjį išsilavinimą, mokantis bent vieną užsienio kalbą ir baigęs specialius kursus. Gido profesija yra paremta tiek žiniomis apie miestą, tiek ir bendravimo įgūdžiais. Gido darbas tinka aktyviai besidomintiems miesto istorija, kultūra, kasdieniniu gyvenimu, mėgstantiems ir mokantiems bendrauti žmonėms. 

Įstaigos „Go Vilnius“ turizmo padalinys gidų kursus organizuoja vieną kartą per metus ir kasmet sulaukia didelio susidomėjimo. Kursai trunka apie 6 mėnesius, jų metu išklausoma 250 akademinių valandų programa, kurią sudaro Lietuvos istorijos, kultūros, dailės ir architektūros istorijos, teisės, geografijos, psichologijos, etikos, komunikacijos ir pirmosios medicinos pagalbos paskaitos, taip pat pažintinės bei mokomosios ekskursijos. Praktinių mokymų metu kursų lankytojai supažindinami su svarbiausiomis Vilniaus lankytinomis vietomis, turizmo naujovėmis, gidų darbo specifika. 

Registracija į kursus vykdoma el. paštu vilma.daubariene@vilnius.lt. Norinčius lankyti kursus kviečiame atsiųsti savo CV, nurodant kontaktus, išsilavinimą, mokamas užsienio kalbas. Bendra informacija apie kursus skelbiama svetainėswww.vilnius-tourism.lt rubrikoje Kursai.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups