iVilnius.lt

Liepos 21 13°C

Turizmas
Pagrindinis > Naujienos

Kempinski Hotel Cathedral Square pateko tarp pasaulio geriausiųjų (0)

Kempinski Hotel Cathedral Square pateko tarp pasaulio geriausiųjų
2013-04-26
Pirmą kartą į vieno populiariausių ir autoritetingiausių kelionių žurnalų pasaulyje „Condé Nast Traveler“ skelbiamų geriausių naujų viešbučių sąrašą pateko ir Lietuvos sostinės vardas. Žurnalas neseniai paskelbė savo 2013 m. „karštąjį“ sąrašą – naujai atsidariusius viešbučius, kurie pirmauja pasaulyje diktuodami šios srities madas arba sugrąžindami klasikinę prabangą.

„Kempinski Hotel Cathedral Square“, įsikūręs pačiame Vilniaus centre, priešais Katedros aikštę, žurnalo buvo įtrauktas į „Geriausių naujų pasaulio viešbučių 2013“ kategoriją. Joje buvo vertinami daugiau nei 1 000 viešbučių iš viso pasaulio, o tarp geriausių buvo atrinkti tik 154.

„Patekti į „Condé Nast Traveler“ sąrašą yra kiekvieno viešbučių verslo atstovo svajonė. Juk kelionių ekspertai viešbučius atrenka kruopščiai bei anonimiškai; atsidurti tarp 154-ies geriausių viešbučių, kurie atvėrė duris visame pasaulyje, nėra lengva. Didžiulės visos komandos pastangos, kuriomis aš taip didžiuojuosi, lėmė, kad to pasiekėme per tokį trumpą laiką – juk pradėjome dirbti tik praėjusį rugsėjį. Mūsų tikslas yra viršyti mūsų klientų lūkesčius, pasitelkus aukštus aptarnavimo standartus, tad mes labai patenkinti daug žadančiais pirmųjų mėnesių rezultatais“, – teigia Noel Attard, „Kempinski Hotel Cathedral Square“ direktorius.

Sąrašą „The Best New Hotels of 2013“ žurnalo „Condé Nast Traveler“ ekspertai sudarė keliaudami po įvairias šalis ir vertindami tokius aspektus kaip stilius, vieta, aptarnavimas, patogumas, komfortas, kaina ir prabanga. Visos vizitų į viešbučius detalės buvo griežtai slepiamos ir apie jas viešbučiai nebuvo informuojami iš anksto. Kitaip tariant, „Condé Nast Traveler“ ekspertų patirtis prilygo bet kurių kitų viešbučio svečių. Sudarydami sąrašą, ekspertai apkeliavo šimtus viešbučių, vertindami kiekvieną jų – nuo mažiausio iki didžiausio, nuo žemesnių kainų iki pačių brangiausių. Taip ir atsirado šiuo metu būtinų aplankyti viešbučių sąrašas.

Į „karščiausių“ naujų viešbučių sąrašą pretendavo patekti viešbučiai, kurie duris atvėrė nuo 2012 m. pradžios iki 2013 m. sausio.

„Condé Nast Traveler“ pateikiamame „Kempinski Hotel Cathedral Square“ vertinime pabrėžiama, kad viešbutis yra įsikūręs pačioje Vilniaus Senamiesčio, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, širdyje. Taip pat minima, kad viešbutyje susijungia klasikinė elegancija, nepriekaištingas apšvietimas, tinkamai suplanuoti vonios kambariai ir kitos atidžiai parinktos modernios detalės.

Taip pat „Condé Nast Traveler“ ekspertų apžvalgoje teigiama, kad Vilnius stebina kaip besiplečiantis ir intriguojantis miestas, o malonų įspūdį sustiprina šiltai bendraujantys ir puikiai parengti viešbučio darbuotojai. Taip pat, kad viešbučio bare ir vestibiulyje dažnai galima sutikti žymiausių Lietuvos visuomenės ir valstybės atstovų – juk prie viešbučio yra įsikūrę tokie svarbūs objektai kaip prezidentūra bei įvairios ministerijos. „Kempinski Hotel Cathedral Square“ kambariai vertinami kaip išvaizdūs ir patogūs, vieta įvardijama kaip „geriausia mieste“, o įspūdį dar labiau sustiprina prabangus SPA centras.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups