iVilnius.lt

Gegužės 17 13°C

Turizmas
Pagrindinis > Naujienos

Turizmo dienos proga „GO Vilnius“ kviečia vilniečius geriau pažinti Vilnių (0)

2016-09-14
Nuotr.: VšĮ „GO Vilnius
„Turizmas visiems!“ – toks šių metų šūkis lydi Pasaulinės turizmo – rugsėjo 27-osios – dienos minėjimą.

Turizmas praturtina kiekvieną. Keliaudami galime sutikti naujų žmonių, sužinoti ko nežinoję, atrasti daug naujo ir negirdėto. Turistu gali būti kiekvienas ir nebūtina keliauti kur nors toli, neatrastų ir įdomių vietų yra šalia kiekvieno mūsų.

„Pasaulinės turizmo dienos proga kviesime vilniečius į daugiau kaip dvidešimt nemokamų ekskursijų, kuriose galės dalyvauti per 500 žmonių. Tai bus puiki proga su „Go Vilnius“ gidais geriau pažinti savo miestą, išgirsti įdomių pasakojimų apie Vilniaus mieste gimusias ar gyvenusias garsias asmenybes, aplankyti Senamiestyje besislepiančius kiemelius, iš naujo atrasti Užupio Respubliką, Žvėryną ir vis labiau madingu tampantį Stoties rajoną.“ – sako Vilniaus miesto turizmo ir ekonominės plėtros agentūros „Go Vilnius“ direktorius Darius Udrys.

Ekskursijos Pasaulinės turizmo dienos proga vyks rugsėjo 24-25 ir 27 dienomis. Programoje šiemet bus įtraukta ir naujų teminių ekskursijų pėsčiomis, – dalyviai galės susipažinti su Juditos Vaičiūnaitės Vilniumi, keliauti palei gynybinę sieną ar išgirsti naujų istorijų apie mažai/gerai žinomas Vilniaus vietas. Programą papildys ir pažintinės ekskursijos autobusu.

Daugiau informacijos ieškokite svetainėje www.vilnius-tourism.lt bei Facebook paskyroje „Go Vilnius Tourism“ nuo rugsėjo 19 d.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups