iVilnius.lt

Liepos 21 13°C

Verslas
Pagrindinis > Naujienos

„Audėjas“ atidaro naują baldų prekybos centrą Vilniuje, planuoja 30 proc. augimą (0)

2016-04-14
Nuotr.: Organizatorių
„Audėjo“ įmonių grupė atidaro modernų 5,3 tūkst. m2 ploto specializuotą baldų prekybos centrą Vilniuje, Laisvės pr. 62, kuriam renovuoti skyrė per 500 tūkst. Eur., ir planuoja daugiau nei ketvirtadaliu didesnes pajamas.

„Tikimės, kad atidarius naująjį baldų centrą, mūsų pardavimai augs 25–30 proc., – sako Jonas Karčiauskas, UAB „Audėjo prekybos centras“ direktorius. – Pastato stogą pakeitėme stikliniu, įrengėme elektrą taupantį LED apšvietimą, dabar prekybos salių erdvės puikiai tinka baldų ekspozicijai, pasirūpinome, kad pirkėjui būtų patogu ir jauku.“

Anot p. Karčiausko, baldų centras, kuris orientuotas į vidutines ir aukštesnes pajamas gaunantį segmentą, netrukus pasiūlys dar platesnį prekės ženklų spektrą. Jau vyksta derybos su vietos ir užsienio gamintojais. Įmonės vadybininkai nuolat lankosi tarptautinėse baldų parodose JAV, Ispanijoje, Italijoje, Malaizijos, Lenkijoje, Vokietijoje, kad užmegztų tiesioginius ryšius su gamintojais, kurių produkcija atitinka klientų poreikius.

„Sprendimą iškelti baldų prekybos centrą į Laisvės prospektą lėmė strategiškai patogi padėtis, didelė gyventojų koncentracija aplinkiniuose mikrorajonuose,“ – sako p. Karčiauskas. – Kad dėl numatomos Vilniaus centre esančių teritorijų konversijos iškelsime savo gamybines patalpas, o kartu ir prekybos centrą, iš Drujos g. žinojome jau prieš aštuonerius metus, taigi buvo laiko pasirinkti optimalų variantą.“

„Audėjo baldų centras“ centras siūlo platų įvairios paskirties baldų bei namų interjero aksesuarų asortimentą. Čia galima įsigyti prabangių klasikinių didžiausio JAV gamintojo „Ashley Furniture Industries“, Inc. ir modernių didžiausios Lenkijos baldų gamybos įmonės „Black Red White“ SA baldų, kitų žinomų užsienio ir Lietuvos gamintojų produkcijos.

1998-aisiais įkurtas „Audėjo baldų centras“ turi parduotuves Vilniuje ir Klaipėdoje, vykdo internetinę prekybą. Tai vienas didžiausių baldų prekybos tinklų Lietuvoje.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups