iVilnius.lt

Liepos 03 13°C

Verslas
Pagrindinis > Naujienos

Būtiniausios paslaugos vilniečio namuose (0)

2018-07-03
Gyvenantiems sostinėje, visi patogumai, pramogos, užsiėmimai ir kiti malonumai yra ranka pasiekiami. Vilniečiai turi daugybę pranašumų paslaugų prieinamumo prasme, lyginant su priemiesčių ar kaimo gyventojais. Spartus internetas, pavežimo paslaugos, daiktų nuoma bei gausybė kitų privalumų rasite Vilniuje, tačiau kokias paslaugas galime vadinti būtiniausiomis? Šiame sąraše neminėsime savaime suprantamų elektros, vandentiekio ir šiukšlių išvežimo.

Internetas

Šiais laikais būstas be interneto – tikra retenybė. Vilniuje įsivesti internetą yra tikrai pakankamai lengva. Reikia tik surasti tinkamą bei patikimą tiekėją, rasti patraukliausią paslaugos planą ir visa kita įprastai atlieka tiekėjas. Kad patiems vilniečiams nereiktų vargti lyginant planų ir kainų, kadangi jų tikrai labai daug, labai naudinga bus pasinaudoti myplan paslaugomis. Jie nemokamai ir nešališkai parinks patį geriausią interneto planą pagal jūsų adresą. Jeigu naudojate daug išmaniųjų ir nešiojamų įrenginių, nepamirškite bevielio ryšio. Greitas ir geras internetas yra labai naudingas įvairiose gyvenimo srityse. Nuo mokslų iki žaidimų ar laisvalaikio – visa informacija bei pramogos po truputėlį keliasi į skaitmeninę erdvę, todėl nesinaudodami šiomis paslaugomis atimate iš savęs galimybes atrasti kažką naujo.

Signalizacija ir apsauga

Per parą Vilniuje gali įvykti net keliasdešimt vagysčių ir apiplėšimų. Tai – menki juokai. Apsisaugoti nuo to yra labai sunku, tačiau yra tam tikros prevencinės priemonės, kurios padidina galimybes apsaugoti turtą ar atbaidyti vagis. Signalizacija turėtų atbaidyti vagis, o piktavaliams net ir patekus vidun, didelė tikimybė, kad juos pričiupsite jūs arba atvykusi saugos tarnyba, o gal net policija. Nedalinkite savo raktų pašaliniams, pačių brangiausių daiktų nelaikykite namuose (rinkitės banko ar specializuotas saugyklas), o esant galimybei ir apsidrauskite. Geriau gyventi ramiau nei tyliai nuolat bijoti nelaimės. Užmiesčio ar nuosavų namų šeimininkams vertėtų pamąstyti ir apie stebėjimo kameras. Atsitikus nelaimei jos leis greitai surasti, o gal net identifikuoti nusikaltėlius ir informaciją perduoti policijai.

Vilniečio kortelė

Jeigu neturite nuosavos transporto priemonės arba mėgstate bei reikia naudotis viešuoju transportu, Vilniečio kortelė yra puiki investicija. Nebereiks nuolat pirkti vienkartinių bilietų ir turėdami ją namuose ar piniginėje visad turėsite daugiau galimybių.

Televizija

Išmanioji televizija leidžia mėgautis daug daugiau malonumų nei tik TV kanalų rodomos programos. Turėdami galimybę ją įsivesti, nesunkiai prisijungsite prie Youtube, galėsite žaisti žaidimus, dainuoti karaokę, atsisukti jau rodytas laidas, stabdyti net ir tiesiogines transliacijas tam, kad visiškai pilnai išnaudotumėte išmaniosios TV teikiamas galimybes. Naujienos greičiausiai ateina internetu, tačiau kokybiškas turinys dažniausiai rodomas per televiziją. Taip pat prisideda ir tas faktas, kad televizorius būna svetainėje, o ten praleidžiame bene daugiausiai laiko. Jeigu mėgstate interaktyvų laisvalaikį ir jį dažnai leidžiate namuose, pasidomėkite ir SMART TV funkcijomis (Netflix, Spotify t.t.).

Užsakomosios paslaugos į namus

Tokios paslaugos kaip Wolt, Taxify, Barbora ar Foodout – labai naudingos miesto gyventojams. Ne visada viskam užtenka laiko, todėl daug ką galima užsisakyti į namus. Susipažinkite su programėlėmis ir paslaugomis, kurios gali palengvinti kasdienybę. Štai, jeigu išalkote, tačiau labai tingisi vykti į miestą pavalgyti arba darytis patiems – Wolt bei Foodout bus geriausi draugai. Jeigu pritrūko skalbimo miltelių ar tam tikrų prekių iš parduotuvės, tačiau sergate? Naudokitės Barbora ir viskas bus pristatyta jums tiesiai prie durų.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups