iVilnius.lt

Gegužės 13 13°C

Verslas
Pagrindinis > Naujienos

Didžiausias kavos tinklas „Coffee Inn“ Vilniuje atidaro atvirą kavos studiją „Coffee Inn Roasters“ (0)

2016-01-27
Nuotr.: Coffee Inn
Didžiausias kavos tinklas „Coffee Inn“ Vilniaus senamiestyje, Pylimo gatvėje atidaro atvirą kavos studiją „Coffee Inn Roasters“. Joje bus atvirai skrudinama, įvairiais būdais ruošiama ir parduodama kava, veiks kavos akademija, vyks seminarai, kavos degustacijos ir kiti renginiai. Iš „Coffee Inn Roasters“ šviežiai skrudintos kavos pupelės bus tiekiamos visam tinklui, kuris Lietuvoje apima 32 kavines.

„„Coffee Inn Roasters“ – tai nėra tik dar viena kavinė. Tai vieta, kurioje puoselėsime ir dalinsimės kavos kultūra. Skirtingai nei daugelyje kavinių Lietuvoje, pas mus kavos skrudinimo ir ruošimo procesas bus atviras. Kiekvienas lankytojas galės išmokti paruošti tobulą kavą, dalyvauti kavos degustacijos e, įsigyti šviežiai skrudintų pupelių ir kokybiškų prietaisų kavai ruošti. Būsime atviri visiems, nes demokratiškas bendravimas su klientais yra mūsų verslo ašis“, – sakė vienas iš „Coffee Inn“ įkūrėjų Nidas Kiuberis.

Pasak N. Kiuberio, sprendimas atidaryti kavos studiją brendo jau seniai. Prieš trejus metus „Coffee Inn“ Varėnoje įkūrė kavos skrudinimo įmonę, siekdami užtikrinti, kad kavos skonis visose tinklo kavinėse būtų vienodas. Naujoje studijoje Pylimo gatvėje kavos skrudinimas patikėtas baristai Godai Gedvilaitei. Ji yra pirmoji moteris skrudintoja ir viena iš nedaugelio baristų Lietuvoje, baigusi profesionalius „Specialty Coffee Association of Europe“ (SCAE) kavos skrudinimo mokymus Florencijoje, kur žinias tobulina kavos meistrai iš visos Europos.

„Nuo pat pirmosios kavinės atidarymo 2007 metais nuosekliai vykdome misiją – skleisti ir puoselėti kavos gėrimo kultūrą Lietuvoje. Per pastarąjį dešimtmetį ženkliai padidėjo lietuvių žinios apie kavą, jos rūšis ir gėrimo kultūrą. Atėjo metas žengti kitą žingsnį ir nerti gilyn į kavos ruošimo subtilybes. Tad kviečiame visus drauge leistis į šią malonių atradimų kupiną kelionę“, – sakė N.Kiuberis.

Pirmieji Lietuvoje sukūrę išsinešimui skirtos kavos tinklą ir taip pakeitę daugelio lietuvių kavos vartojimo įpročius, „Coffee Inn“ įkūrėjai tikisi, kad nauja kavos studija padės kiekvienam lankytojui iš arčiau pažinti užburiantį kavos pasaulį.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups