iVilnius.lt

Rugpjūčio 15 13°C

Verslas
Pagrindinis > Naujienos

„Hanner“: Vilniuje įsikurs modernus didžiausio pasaulyje „Marriott“ tinklo viešbutis (0)

2016-11-09
Lapkričio 9 dieną investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė „Hanner“ pasirašė franšizės sutartį su  didžiausio pasaulyje viešbučių tinklo „Marriott“ atstovais. Tai bus pirmasis šio tarptautinio tinklo viešbutis Baltijos šalyse. Pasirašius susitarimą atskleista, jog Rinktinės gatvėje duris atvers 4 žvaigždučių viešbutis „Courtyard by Marriott“. „Hanner“ taip pat pasirinko naujojo viešbučio operatorių ir pasirašė viešbučio valdymo sutartį su oficialiai „Marriott International“ patvirtintu viešbučių operatoriumi „Apex Alliance Hotel Management“. Į viešbučio statybas bus investuota 20 mln. eurų. Planuojama, jog  200 kambarių viešbutis bus atidarytas 2018 metų viduryje.

„Šios teritorijos vystymą pradedame nuo visuomeninės paskirties projekto. „Marriott“ yra didžiausias pasaulio viešbučių tinklas, iš viso valdantis daugiau kaip 1,1 milijono kambarių ir 5,5 tūkstančio viešbučių su geriausiai išvystyta klientų lojalumo programa – tai buvo vienas pagrindinių veiksnių, nulėmusių mūsų sprendimą pasirašyti sutartį su šiuo tinklu“, - sakė „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

Kompanijos sprendimas  investuoti į keturių žvaigždučių viešbučio statybą buvo priimtas remiantis Statistikos tyrimų departamento bei „Hanner“ atliktos analizės duomenimis. Vien 2015 metais Lietuvoje veikiančiuose 4 žvaigždučių viešbučiuose buvo užsakyta 1,26 milijono nakvynių - beveik 6 kartus daugiau nei mūsų šalyje veikiančiuose 5 žvaigždučių viešbučiuose tuo pat metu. Nuo 2012 metų vidutinis metinis nakvynių skaičiaus augimas 4 žvaigždučių viešbučių segmente Lietuvoje siekė 5,64 proc.

„Courtyard by Marriott“ viešbučiai padeda keliaujantiems žmonėms jaustis patogiai, moderniausios komunikacijos užtikrina, kad net ir kitoje šalyje jie neatitols nuo savo veiklos. Džiaugiamės, kad pradėsime veiklą istorinėje Lietuvos sostinėje, kur auga šiuolaikinio dizaino viešbučių paklausa“, – teigė „Marriott International“ viceprezidentas Europos regionui Markus Lehnert.

4 žvaigždučių viešbutyje Rinktinės gatvėje veiks restoranas, konferencijų salės, baras su terasa, kurioje viešbučio svečiams atsivers Gedimino pilies panorama. Naujasis viešbutis įsikurs visiškai greta būsimo Kongresų ir konferencijų centro, kuris bus atidarytas rekonstravus Vilniaus koncertų ir sporto rūmus. Viešbučio projektą parengė architektas Gintautas Natkevičius.

„Vilnius kasmet pritraukia vis daugiau turistų, čia kuriasi nauji verslai, todėl aukščiausios klasės viešbučių segmentas taip pat auga sparčiai. Noriu pasidžiaugti, kad pasaulinio garso viešbučių tinklas savo plėtrai pasirinko būtent Vilnių – atvirą ir greitą miestą, kuriame, remiantis „Eurostat“ duomenimis, gyvena laimingiausi europiečiai“, – sakė Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

2015 metais „Hanner“ įsigijo beveik 8 hektarų teritoriją centrinėje miesto dalyje, kurioje numatyta viešbučio, verslo centrų bei gyvenamųjų namų statyba, į šią teritoriją planuojama investuoti 200 mln. eurų.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups