iVilnius.lt

Balandžio 25 13°C

Verslas
Pagrindinis > Naujienos

Įmonės apleidžia senąjį Vilniaus centrą – renkasi modernias alternatyvas (0)

2016-01-19
Nuotr.: Quadrum
Biurus senajame Vilniaus centre (Senamiestyje ir Naujamiestyje) turinčios įmonės pastebimai migruoja į naująjį Vilniaus miesto centrą – dešiniąją Neries krantinę. Pasak baigiamo statyti naujo verslo centro „Quadrum“ vystytojų, tokios tendencijos – ne trumpalaikės.

„Akivaizdu, kad senamiestis pamažu tampa rekreacine ir reprezentacine miesto zona, iš kurios verslas pastebimai traukiasi. Prie „Quadrum“ nuomininkų prisijungus ekologinės ūkininkystės bendrovei „Agrowill Group“ matome, kad du trečdaliai ploto jau išnuomota įmonėms, šiuo metu biurus turinčioms senajame Vilniaus centre“, - tendencijas komentavo nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Schage Real Estate“ direktorius Kjetil T. Hanssen.

Apie įsikūrimą „Quadrum“ verslo centre paskelbusi „Agrowill Group“ nurodo, kad pagrindinėje įmonės būstinėje dirbs 45 žmonės, o nuomojamas plotas sieks daugiau nei 650 m². „Quadrum“ verslo centrą bendrovė rinkosi ne tik dėl strategiškai patogios vietos, kokybės ir modernumo – vienas pagrindinių atrankos kriterijų buvo centro atitiktis aukščiausiems aplinkosaugos standartams.

„Agrowill“ šiuo metu vykdo reikšmingą verslo transformaciją, todėl fizinis ir psichologinis darbuotojų komfortas mums yra labai svarbus. Kuriant naują verslo modelį  komandos nariams norime sukurti kūrybiškumą skatinančią bei patogią darbo aplinką,  todėl persikėlimą į modernų, šviesų, technologiškai pažangų biurą vertiname kaip galimybę sutelkti komandą ir pasirengti naujiems iššūkiams. Nuo 2015 metų visi žemės ūkio gamybos procesai mūsų grupėje atitinka ekologinio ūkininkavimo standartus, visa dirbama žemė neseniai buvo sertifikuota ekologinei žemdirbystei, todėl  didelę reikšmę pasirinkimui turėjo ir tai, kad šis biurų kompleksas turės BREEAM sertifikatą,“ - sakė „Agrowill Group“ generalinis direktorius Linas Bulzgys. 

Anot „Schage Real Estate“ direktoriaus, verslo įmonių judėjimas Vilniuje turi gana aiškias ir jau nusistovėjusias kryptis, formuojasi teritorijos, kuriose verslas koncentruojasi, ir prireikus keisti patalpas įmonės toli nebesidairo.

„Įmonių pasirinkimą keisti patalpas lemia ir kokybė, ir lokacija, ir planuojama plėtra, tačiau verslui taip pat visiškai organiškas yra ir noras būti ten, kur ne tik patogu, bet ir naudinga. Dešiniojo Neries kranto patrauklumą verslui patvirtina ir kitos „Quadrum“ centre biurus jau išsinuomojusios bendrovės: jos visos šiuo metu įsikūrusios šalia esančiuose biurų pastatuose ir, panašu, spėjo įvertinti lokacijos teikiamus privalumus“, - komentavo Kjetil T. Hanssen.

Apie planus įsikurti Konstitucijos prospekte kylančiame biuro pastatų komplekse anksčiau taip pat pranešė DNB bankas, prancūzų investicijų įmonės valdoma aviakompanija „Avion Express“, nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“. Sparčiai pildosi ir verslo centro paslaugų zona: jau sutarta, kad komplekse įsikurs vaikų darželis, kavinės bei restoranai, kitos paslaugas teikiančios įmonės.

70 tūkst. m² bendro ploto verslo centro „Quadrum” nuomininkai turės galimybę naudotis ne tik pagrindiniais modernaus biurų komplekso privalumais, bet ir sprendimais, iš esmės keičiančiais darbo biure patirtį.

„Norime to ar ne, bet juk būtent darbo vietoje praleidžiame didžiąją dienos dalį. Galvodami apie tai, verslo centre numatėme poilsio zonas, ne tik apželdintą kiemą, bet ir dalį stogų,“ - unikalius sprendimus pristatė Kjetil T. Hanssen. – „Patalpose integruosime ir specialiai šiam biurų ansambliui sukurtus bei ekspertų įvertintus meno kūrinius. Siekiame kurti aplinką, kurioje būtų ne tik patogu dirbti, bet ir galima atsipalaiduoti, pajusti įkvėpimą“.

Verslo centre taip pat bus galima tvarkyti ir buities reikalus, mat čia įsikurs sporto klubas, vaikų darželis, valykla, taip pat maitinimo įstaigos: restoranai, barai bei užkandinės. Bendra „Schage“ investicijų vertė į projektą – daugiau nei 75 mln. eurų.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups