iVilnius.lt

Liepos 17 13°C

Verslas
Pagrindinis > Naujienos

Lauktuvės iš Lietuvos: išvykstantiems pasiūlys kokybiškų lino gaminių (0)

2016-02-24
Nuotr.: Organizatorių
Iš Lietuvos išvykstantys turistai arba šalies gyventojai nuo šiol Vilniaus oro uoste lauktuves galės rinktis iš dar didesnio išskirtinių lietuviškų gaminių asortimento. Naujai atidarytoje parduotuvėje „Linen Tales“ išvykstantieji galės įsigyti aukščiausios kokybės lino namų tekstilės.

„Mums rūpi, kad skrendantieji iš Vilniaus galėtų oro uoste maloniai praleisti laiką iki skrydžio ir rastų čia originalių suvenyrų bei lauktuvių. „Linen Tales“ suteikia galimybę moderniai ir stilingai pristatyti lietuvių paveldą ir per lino švelnumą supažindinti užsieniečius su mūsų kultūra ar nuvežti dalelę jos saviems, dabar gyvenantiems ne Lietuvoje“, – sakė Lietuvos oro uostų Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė.

Parduotuvių „Linen Tales“ direktorius Borisas Symulevičius naujoje parduotuvėje tikisi sulaukti ir lietuvių, ir užsieniečių, ieškančių įdomesnių lauktuvių.

„Atidaryti parduotuvę oro uoste nusprendėme todėl, kad didžioji dalis mūsų Senamiestyje esančios parduotuvės pirkėjų yra užsieniečiai, perkantys lino gaminius lauktuvėms. Tačiau neretai pas mus lankosi ir lietuviai, kurie nori nuvežti savo draugams užsienyje ką nors įdomesnio nei šakočiai ar alkoholiniai gėrimai“, – sako B. Symulevičius.

Naujoje 15 kv. metrų parduotuvėje pirkėjams siūlomas apie pusšimčio skirtingų lino gaminių asortimentas – nuo lininės patalynės iki servetėlių. Tačiau, kaip pažymi B. Symulevičius, didžiąją dalį asortimento sudaro smulkesnės, nebrangios prekės, tinkančios lauktuvėms: rankšluostukai, prijuostės, šalikai, žaislai ir kiti gaminiai.

„Siekėme, kad didžioji dalis prekių būtų patrauklios pirkti impulsyviai, labiau skirtos kam nors dovanoti nei pirkti sau“, – sako įmonės vadovas.

Jo teigimu, formuojant asortimentą oro uosto parduotuvėje labai svarbus ir spalvų pasirinkimas. „Pastebime, kad pietiečiai labiau mėgsta margesnius audinius, o pavyzdžiui, skandinavai ir japonai renkasi natūralius ir pilkšvus lino atspalvius. Beje, lietuviai taip pat renkasi ramesnes, žemės spalvas“, – apie pirkėjų įpročius pasakoja B. Symulevičius.

B. Symulevičiaus įsitikinimu, lino tekstilės parduotuvė turėtų sulaukti didelio populiarumo, nes šiuo metu linas, ypač namų tekstilėje, išgyvena tikrą pakilimą – jis gausiai naudojamas kurianti įvairaus stiliaus interjerus.

Naujoji parduotuvė „Linen Tales“ taip pat išsiskiria akį traukiančiu moderniu interjeru, kurį kūrė vieni geriausių Lietuvos architektų „Inblum“.

Šiuo metu Vilniaus oro uoste veikia 12 kavinių ir restoranų bei 13 įvairių parduotuvių, vaistinė, banko skyrius ir valiutos keitykla, turizmo informacijos centras, verslo paroda, kelionių agentūros biuras ir skirtingų aviakompanijų bilietų kasos, taip pat teikiamos bagažo pakavimo ir saugojimo paslaugos.

 

 

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups