iVilnius.lt

Sausio 20 13°C

Verslas
Pagrindinis > Naujienos

Nasdaq per ateinančius metus įdarbinti dar apie 200 naujų darbuotojų Vilniuje (0)

2016-03-14
Nuotr.: iVilnius.lt
Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) praneša, kad pasaulyje  pirmaujanti vertybinių popierių biržų operatorė ir kapitalo rinkų technologijų tiekėja Nasdaq grupė, teigiamai įvertinusi Technologijų ir verslo kompetencijų centro Vilniuje pirmąjį – įkūrimo, etapą, nusprendė plėstis toliau ir per ateinančius 2-3 metus įdarbinti dar apie 200 naujų darbuotojų.

Pirmasis specialistas Technologijų ir verslo kompetencijų centre „Nasdaq Vilnius Services“ pradėjo dirbti 2015 m. vasarį. Šiuo metu čia dirba 127 informacinių technologijų (IT), vertybinių popierių biržų prekybos, apskaitos ir atsiskaitymų operacijų, finansų apskaitos ir valdymo, multimedijos, kibernetinio saugumo  ir kitų sričių profesionalai, teikiantys paslaugas Nasdaq grupės įmonėms bei klientams Europoje, JAV ir Azijoje.  

Kartu su vertybinių popierių rinkos infrastruktūros bendrovėmis „Nasdaq Vilnius“ ir Lietuvos centriniu vertybinių popierių depozitoriumu, kuriose kartu dirba 28 specialistai, iš viso šiuo metu Nasdaq Lietuvoje turi 155 darbuotojus.

„Džiaugiamės, kad Nasdaq sprendimas išnaudoti mūsų šalies privalumus – pažangią infrastruktūrą, aukštą specialistų kvalifikaciją ir entuziazmą, norą mokytis ir tobulėti naujose srityse, pasiteisino“, – sako Arminta Saladžienė, „Nasdaq Vilnius Services“ vadovė. – „Antrajame plėtros etape ieškosime įvairaus profilio IT, finansų apskaitos, vertybinių popierių operacijų, ekonominės analizės ir konsultacijų, ryšių su investuotojais, audito, kibernetinio saugumo bei kitų sričių specialistų“.

Šiuo metu Vilniuje dirbančios komandos kuria, testuoja ir diegia vertybinių popierių prekybos ir atsiskaitymų sistemas, prižiūri ir plėtoja finansų rinkoms kritinę IT infrastruktūrą, valdo Nasdaq akcijų biržų Europoje operacijas, teikia paslaugas listinguojamoms bendrovėms ir finansų institucijoms, vykdo finansų apskaitą ir kt. Naujausi Nasdaq technologijų projektai, prie kurių prisidėjo Vilniaus Technologijų ir verslo kompetencijų centro profesionalai, buvo įgyvendinti Vokietijoje, Turkijoje, Singapūre.

Technologijų ir verslo kompetencijų centro veikla jau buvo įvertinta ir tarptautiniu mastu – 2016 m. vasarį Lenkijos verslo informacijos portalo „Biznes Polska“ organizuojamose Rytų ir Vidurio Europos paslaugų centrų apdovanojimuose „Nasdaq Vilnius Services“ paskelbta geriausia dviejose kategorijose: „Unikaliausias paslaugų teikėjas“ ir „Geriausias naujas paslaugų centras regione“.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups