iVilnius.lt

Sausio 24 13°C

Verslas
Pagrindinis > Naujienos

Naujas Lietuvos kelionių organizatorius poilsiautojus vilios lietuviška televizija (0)

2015-12-15
Didžiausia aviacijos verslo įmonių grupė Rytų Europoje „Avia Solutions Group" skelbia apie naujo Lietuvos kelionių organizatoriaus „KIDY Tour” veiklos pradžią. Naujas kelionių operatorius veiklą pradeda siūlydamas poilsinius turus į populiariausią Lietuvos atostogautojų šalį - Turkiją.

Pasak įmonės atstovų, „KIDY Tour" skirs išskirtinį dėmesį poilsiautojų patogumui: viešbučiuose svečius pasitiks lietuviškai kalbantys animatoriai, kambariuose - Lietuvos televizijos kanalai. Be to, poilsiautojus į turistų pamėgtus Turkijos kurortus iš Lietuvos skraidins komfortiški, vos šešerių metų amžiaus orlaiviai. Pabrėžiama, kad tai bus jauniausias lėktuvų parkas visoje Lietuvos turizmo rinkoje.

Startinis naujojo kelionių operatoriaus biudžetas - 4 milijonai eurų. Vienintelis kompanijos akcininkas - Varšuvos vertybinių popierių biržoje kotiruojama aviacijos įmonių grupė „Avia Solutions Group", kurios metinė apyvarta siekia beveik 200 milijonų eurų.

„Atostogų metu visi norime mėgautis tik poilsiu, atitrūkti nuo rūpesčių ir dėl nieko nebesukti sau galvos. Tačiau atostogos prasideda daug anksčiau, nei atvykstame į viešbutį. Todėl nuo pat to momento, kai pasieksite tarptautinį Vilniaus oro uostą (TVOU), jus lydės „KIDY Tour" atstovas, į kurį bus galima kreiptis visais su kelione susijusiais klausimais. Be to, TVOU veiks atskiras registracijos langelis, skirtas šeimų, keliaujančių su vaikais, patogumui", - teigė naujosios įmonės generalinis direktorius Gvidas Aukštuolis. „Atvykus į Turkiją, poilsiautojus pasitiks lietuviškai kalbantys gidai ir animatoriai. Tai ypač patogu šeimoms, atostogaujančioms su mažais vaikais, ir tiems, kuriems sunkiau bendrauti užsienio kalbomis. Ir dar viena puiki žinia - visi atostogaujantieji, kurie apsistos mūsų partnerių viešbučiuose, galės mėgautis lietuviška televizija".

„Lietuvoje šiuo metu atostogauja vos 13 % visų gyventojų. Kaimyninėse šalyse šis rodiklis yra aukštesnis, o Vakarų Europoje siekia net 25 %. Svarbu paminėti ir tai, kad nepaisant geopolitinės situacijos, Lietuvos ekonomika išlieka tarp sparčiausiai augančių visoje ES. Stiprėja ir gyventojų perkamoji galia, tad matome rinkos augimo potencialą. Tikimės, kad 2016 m. „KIDY Tour" paslaugomis pasinaudos iki 20 tūkst. Lietuvos poilsiautojų, arba 5 % visos išvykstamojo turizmo rinkos", - komentavo „KIDY Tour" steigėjos „Avia Solutions Group" valdybos narys Daumantas Lapinskas.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups