iVilnius.lt

Rugsėjo 28 13°C

2267

Naujasis „Danske Bank“ IT centras biurą suderino su namų jaukumu (0)

Paskelbta: 2015-12-10 |
Beveik metus Lietuvoje veikiantis „Danske Bank“ grupės IT centras (DGITL) šiandien oficialiai pristatė savo naują pastatą, kuriame įgyvendino „namų aplinka biure“ koncepciją. Naujojo pastato architektūriniai ir interjero sprendimai jau dabar vertinami kaip vieni moderniausių ir originaliausių Baltijos šalyse.

„Darbuotojai, jų idėjos, žinios ir gebėjimai yra didžiausias kompanijos turtas. Todėl mūsų tikslas yra užtikrinti geriausią aplinką ir sąlygas komandoms, kad jos jaustųsi lyg namuose. Naujo biuro idėjas generavo ir patys darbuotojai, todėl sukūrėme tikrai unikalią atmosferą“, - naujojo pastato atidarymo metu sakė DGITL vadovas Giedrius Dzekunskas.

Skaitmeninio gyvenimo temos

Įrenginėjant naująjį „Danske Bank“ IT centro pastatą buvo siekiama sukurti funkcionalią ir komfortabilią aplinką, kuri primintų namus ir skatintų darbingumą bei kūrybiškumą. Interjere gausu originalių sprendimų, pavyzdžiui, keli susitikimų kambariai atspindi šalis, kuriose veikia „Danske Bank“ IT padaliniai, o biuro sienų apdaila patikėta žinomiems Lietuvos gatvės meno meistrams ir grafikams.

Iš viso pastate yra 30 erdvių, dedikuotų įvairioms temoms, kurios susijusios su skaitmeniniu gyvenimu. Pastate galima rasti ir C programavimo kalbos pradininkui Dennis Ritchie skirtą susitikimų kambarį, ir erdvę išmargintą „Pac-Mac“ kompiuterinio žaidimo motyvais. Be to, centro pastato apačioje įkurta tik DGITL darbuotojams skirta valgykla ir sporto salė su žaidimų zona.

Kitas svarbus uždavinys – kad „Danske Bank“ IT centro darbuotojai turėtų tinkamą viešų ir asmeninių erdvių balansą, patys galėtų kontroliuoti savo privatumą. Dėl to atviros erdvės suprojektuotos taip, kad užtikrintų kuo didesnį privatumo lygį, papildomai įrengtos susirinkimų patalpos, skirtos nedidelėms grupėms ar pavieniams darbuotojams.

„Danske Bank“ IT centras bendradarbiauja su įvairiose šalyse esančiais organizacijos padaliniais, todėl daug dėmesio skiriama darbui tarptautinėse komandose. Kiekviename aukšte įrengta moderni vaizdo konferencijų įranga, taip pat įdiegtos technologijos, leidžiančios stebėti ir valdyti organizacijos IT procesus 24 valandas per parą.

Apgalvota kiekviena detalė

Vilniaus Goštauto gatvėje esantis 7 aukštų „Danske Bank“ IT centro pastatas yra A klasės ir sukurtas pagal tarptautinį aplinkosaugos standartą „Leed Platinum“, numatantį, kad pastato konstrukcija ir statybinės medžiagos nekenktų aplinkai. Tai vienintelis pastatas Lietuvoje su „Leed Platinium“ standartu.

DGITL pastato statybos metu didžioji dalis statybinių atliekų ir medžiagų turėjo būti perdirbta. Taip pat naudojamos statybinės medžiagos turi būti regioninės kilmės, pagamintos 800 km spinduliu iki statybų vietos, siekiant išvengti tolimo transportavimo ir įtakos aplinkai.

Didžiausias sandoris šiemet

Šiuo metu „Danske Bank“ IT centre jau dirba per 360 specialistų, atsakingų už „Danske Bank“ grupės informacinių sistemų infrastruktūros priežiūrą ir vystymą, taip pat už elektroninių banko paslaugų, mobiliųjų aplikacijų ir kitų sprendimų kūrimą. Centras šiuo metu ieško daugiau nei 150 naujų darbuotojų. Iš viso naujajame verslo centre planuojama įkurdini apie 600 profesionalų.

„Danske Bank“ kartu su banko filialu ir paslaugų centrais Lietuvoje šiuo metu yra sukūrusi daugiau kaip 1300 darbo vietų ir yra viena greičiausiai augančių organizacijų Lietuvoje. Per dieną čia vidutiniškai sukuriamos dvi naujos darbo vietos.

„Danske Bank“ išsinuomotų biuro patalpų Lietuvoje plotas siekia 26 tūkst. kvadratinių metrų – tai bene didžiausias rodiklis Lietuvoje. Be to, „Danske Bank“ IT centro persikėlimas į naująjį pastatą yra vertinamas kaip didžiausias šiemet nekilnojamojo turto nuomos sandoris Lietuvoje.

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat žiūrėkite

Naujausi VIDEO

ups