iVilnius.lt

Rugpjūčio 15 13°C

Verslas
Pagrindinis > Naujienos

„PREMIUM“ verslo centras - moderni klasika sostinės centre (1)

2015-09-10
Trečiadienio vakarą sostinės centre, lydint įspūdingu fejerverku, oficialiai duris atvėrė naujas „Premium“ verslo centras. Inovacijomis pasižyminčio pastatų komplekso atidarymo renginyje persipynė klasika ir modernumas: į požeminėje stovėjimo aikštelėje vykstantį renginį besileidžiančius svečius pasitiko šiuolaikinio meno instaliacijos, o šv. Kristoforo kamerinis orkestras griežė populiariąsias melodijas. Renginyje netrūko modernaus meno pasirodymų bei specialiai iš užsienio atvykusių svečių - iš Didžiosios Britanijos į verslo centro atidarymą pakviesti grupės „Touch and Go“ nariai sukūrė malonią džiazo atmosferą. 

Atidarymo renginyje Jurij Novickij UAB „Evolis“ direktorius, naująjį verslo centrą apibūdino kaip „darnios architektūros ir pažangių šiuolaikinių technologijų kūrinį“ bei pasidžiaugė, kad prieš dvejus metus pradėjus statybas ir anonsuojant pastato atidarymą, visi numatyti darbai buvo atlikti kokybiškai ir laiku. Puiku bendro darbo rezultatu pasidžiaugė ir UAB „AKG“ projekto architektas Remigijus Bimba. 

2015 metais „Premium“ tapo didžiausiu ir kol kas vieninteliu rinkoje „iki rakto“ stadijos laiku pastatytu verslo centru.

Modernus skandinaviško stiliaus 12.500 kv.m. bendro ploto dvejų 5000 ir 3500 kv.m. korpusų su požeminiu parkingu „Premium“ verslo centras - tai ne tik A biurų klasės, bet ir A energetinio efektyvumo biurų kompleksas. Verslo centro statybai panaudotos modernios ir ekologiškos medžiagos, gamtą tausojančios bei energetinį efektyvumą didinančios technologijos. Šiuolaikišką architektūrą, puikų pastatų matomumą, patogų privažiavimą ir kitus privalumus įvertino verslo centro nuomininkai - Adform, Tele2, Bayer, Integre ir kitos rinkoje žinomos kompanijos, iš viso verslo centre įrengtos 800 darbo vietos. 

Didžiausias verslo centro nuomininkas UAB „Adform užima visą 5000 kv. m. pastatą, originalaus šiuolaikinio interjero biure dirbs virš 350 darbuotojų. Šiai įmonei esminis pasirinkimo veiksnys buvo projekto kokybė ir laikas, kai įmonės darbuotojai galės įsikurti ir pradėti dirbti naujose patalpose. „Prieš priimdami sprendimą, paklausėme savo darbuotojų, kas jiems svarbiausia darbe. Vėliau, atlikdami rinkos tyrimą, atsižvelgėme į darbuotojų nuomonę ir pasirinkome „Premium“ – savo įmonės patirtimi dalijosi Aurimas Butavičius, UAB „Adform“ finansų direktorius.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (1)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups