iVilnius.lt

Vasario 26 13°C

2956

Svečiuose pas „Adform“ drauge su „iVilnius.lt“ (0)

Paskelbta: 2015-09-07 |
Visai neseniai lankėmės „Nasdaq“ naujajame ofise, todėl nusprendėme, jog ir šįsyk lankysimės įmonėje, kurioje vis dar siaučia džiugesio kupinos įkurtuvių nuotaikos. Naujai pastatytame „Premium“ ofise, kuris yra Sporto gatvėje, jau kurį laiką įsikūrusi bendrovė „Adform“.

„Adform“ – 2002 metais Danijoje įkurta įmonė, kuri kuria internetinės reklamos valdymo IT sprendimus bei šiuo metu veikia daugiau nei 15-oje šalių Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Didžioji dauguma darbuotojų 400 (iš 615) dirba Lietuvoje, Vilniaus ir Kauno ofisuose.

Ši sparčiai besiplečianti tarptautinė skandinavų kompanija, nebeįsiteko senajame ofise, kuris buvo Jasinskio gatvėje, todėl buvo nuspręsta ieškotis naujų „marškinėlių“, kurie tenkintų ne tik įmonės poreikius, bet ir tuo pačiu padėtų skatinti darbuotojų kūrybiškumą bei pabrėžtų jų individualumą. Naujasis „Adform“ biuras „Premium“ verslo centre užims 5000 kv.m. plotą. Reportaže pamatysite ne tik naujojo ofiso interjerą, bet ir tuo pačiu, ką mums į mūsų klausimus atsakė „Adform“ darbuotojai.

Priminsime, jog iVilnius komanda ir toliau rinksis, kur lankysis kitą kartą. Kiekvienas iš jūsų galite info@ivilnius.lt pasiūlyti įmonę, kurioje verta ne tik apsilankyti, bet ir kitiems apie ją papasakoti.

 

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Naujausi VIDEO

ups