iVilnius.lt

Rugpjūčio 13 13°C

4677

Svečiuose pas „NASDAQ“ drauge su „iVilnius.lt“ (0)

Paskelbta: 2015-08-26 |
Nusprendėme aplankyti vieną iš geidžiamiausių darbdavių ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje – „NASDAQ“.  Ši kompanija žinoma kaip didžiausia pasaulyje vertybinių popierių biržų operatorė ir kapitalo rinkų technologijų tiekėja, taip pat ši kompanija buvo pirmoji, kuri sukūrė elektroninę vertybinių popierių biržą. Pripažindama Lietuvos ir mūsų specialistų potencialą, šiemet „NASDAQ“ Vilniuje atidarė savo technologijų ir verslo kompetencijų centrą. Šiuo metu centre jau dirba 104 specialistai ir specialistės, o daugiau įdomių faktų sužinosite pažiūrėję vaizdo reportažą.

Reportaže pamatysite ne tik kaip įsikūrė šis technologijų ir verslo kompetencijų centras, bet ir tuo pačiu pamatysite, kaip rūpinamasi darbuotojų gerove ir komfortu. Patys darbuotojai įvertins naująjį verslo centrą ir ko, galimai, jam trūksta. Kas žino, gal ir jūs tapsite vienas ar viena kompanijos „NASDAQ“ darbuotojų.

Priminsime, jog minėtas technologijų ir verslo kompetencijų centras įsikūręs Konstitucijos prospekte 29, o panašūs centrai jau veikia Stokholme, Sidnėjuje, Bangalore, Filadelfijoje ir Maniloje.

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Naujausi VIDEO

ups