iVilnius.lt

Vasario 26 13°C

1575

Svečiuose pas „WIX“ drauge su „iVilnius.lt“ (0)

Paskelbta: 2015-09-30 |
Visai netoli Rotušės, Rūdininkų g., esančiame pastate įsikūrė Izraelio kompanijos „WIX“ padalinys, kuris užsiima internetinių puslapių kūrimo platformos vystimu. Pats ofisas atidarytas 2013-aisiais.

Pasak Lietuvos padalinio vadovės Monikos Laukaitės, miesto centras pasirinktas neatsitiktinai, nes kompanija savo ofisams renkasi pačias geriausias vietas mieste. Visa, kas geriausia, yra skirta kompanijos darbuotojams, nes programuotojus kompanija stengiasi lepinti suteikdama pačias geriausias sąlygas, kad jie turėtų viską vienoje vietoje. Be to, darbuotojai taip pat gauna kompanijos „WIX“ akcijų.

Verta paminėti, jog „Wix“ kompanija užsiima HTML5 pagrindu paremtu internetinių puslapių redaktoriaus kūrimu. Šis redaktorius eiliniam vartotojui leidžia susikurti savo svetainę nuo pradžių iki pabaigos. Paprasčiau tariant, savo naršyklėje galite susikurti savo puslapį ir įdiegti kitų kompanijų siūlomas taikomąsias programas, kurios leis padidinti jūsų naujojo tinklalapio funkcionalumą. Kompanijos paslaugomis naudojasi daugiau nei 72 milijonų vartotojų iš 190-ies šalių.

Nusprendėme ir mes pasižvalgyti, kaip papildomai motyvuojami kompanijos darbuotojai. Be to, tai buvo puiki proga pamatyti darbines erdves, kuriose dirba jaunieji programuotojai. Daugiau pamatysite vaizdo reportaže.

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat žiūrėkite

Naujausi VIDEO

ups