iVilnius.lt

Liepos 20 13°C

Verslas
Pagrindinis > Naujienos

„Swedbank“ investicinių fondų administravimą perkėlė į Lietuvą (0)

2016-06-14
Nuotr.: Swedbank
„Swedbank" grupei priklausanti investicijų valdymo bendrovė „Swedbank investicijų valdymas" Švedijoje didelę dalį savo investicinių fondų ir investicinių portfelių administravimo paslaugų perkėlė į padalinį Vilniuje. Šiuo metu šiame padalinyje dirba beveik 50 specialistų.

„Perkeldami vieno didžiausio Šiaurės Europoje investicinių fondų valdytojo „Swedbank investicijų valdymo" Švedijoje didžiąją administravimo funkcijų dalį į Lietuvą, žengiame dar vieną reikšmingą žingsnį plečiant savo kompetencijų ribas. Investicinių fondų administravimo padalinio perkėlimas leis Lietuvos finansų specialistams įgyti naujų kompetencijų, vertingos darbo tarptautinėje aplinkoje patirties bei suteiks papildomų profesinio augimo galimybių",  sako „Swedbank" Lietuvoje vadovė Dovilė Grigienė.

Pasak „Swedbank" Lietuvoje vadovės, funkcijų perkėlimas į kitas grupės namų rinkas  Lietuvą, Latviją bei Estiją  yra organizacijos strategijos dalis. Taip siekiama nuolat peržiūrėti ir vertinti, kaip verslo operacijas galima atlikti pačiu efektyviausiu būdu. Į Vilnių perkelti trys „Swedbank investicijų valdymo" Švedijoje  skyriai, kurie teiks paslaugas instituciniams klientams Švedijoje bei „Swedbank" grupės pensijų ir investiciniams fondams Švedijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Tai ne pirmasis „Swedbank" grupės padalinys, perkeltas į Lietuvą. Šių metų kovo mėnesį „Swedbank" paskelbė Lietuvoje steigiantis grupės nefinansinių paslaugų filialą. Jame šiuo metu dirba maždaug 150 žmonių. Planuojama, kad per kelerius metus darbuotojų skaičius jame viršys 400.

Įkurtas 1967 m., „Swedbank investicijų valdymas" šiuo metu yra didžiausias fondų valdytojas Švedijoje. „Swedbank investicijų valdymas" Švedijoje valdo virš 100 mlrd. eurų vertės turtą, jam priklauso maždaug 80 fondų.

„Swedbank" grupėje Švedijoje, Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje šiuo metu dirba daugiau nei 14 tūkst. darbuotojų.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups