iVilnius.lt

Rugsėjo 19 13°C

Verslas
Pagrindinis > Naujienos

„Tele2“ pagrindinis biuras kelsis į verslo centrą „Green Hall 2“ (0)

2016-10-26
Vilniuje statomame verslo centre „Green Hall 2“ kitų metų pirmąjį ketvirtįįsikurs mobiliojo ryšio lyderės „Tele2“ pagrindinis biuras. Žvėryno rajone šalia Neries įsikūręs „Green Hall 2“ pasirinktas dėl inovatyvių ir aplinkai draugiškų technologinių sprendimų, patogios lokacijos ir palankių sąlygų kūrybiškam darbui. Naujoje, 1400 kv.m. bendrovės būstinėje dirbs daugiau nei 130darbuotojų.

„Skiriame daug dėmesio patogiai ir produktyviai darbo aplinkai, o „Green Hall 2“ atitiko mūsų keliamus aukštus reikalavimus patogiai ir sveikai darbo aplinkai. Naujasis biuras įsikurs pačioje miesto širdyje, ramiame ir „žaliame“ rajone – atokiau nuo miesto šurmulio. Svarbus privalumas yra ir darbuotojų savijautą ir darbo efektyvumą gerinantys sprendimai – patalpose bus daug natūralios šviesos, gaivaus oro cirkuliacija, minimalus triukšmo lygis“ – pažymėjo „Tele2“ generalinis direktorius Petras Masiulius.

Be to, „Tele2“ siekė kad naujajame biure visa įmonės administracija įsikurtų viename aukšte. Darbas vienoje erdvėje turi nemažai privalumų – darbuotojai dirba šalia vienas kito, todėl paprasta pasitarti, priimti sprendimus, operatyviau reaguoti į klientų poreikius.

„Green Hall 2“ verslo centro plėtojančio SBA koncerno viceprezidentas Egidijus Valentinavičius sakė, kad svarbiausias uždavinys buvo darniai integruoti pastatą į supančią aplinką ir užtikrinti tvarius sprendimus, nes „Green Hall 2“ įsikūręs žaliame Žvėryno rajone, juosiamas Neries upės. Būtent dėl to pasirinktas geoterminio šildymo būdas ne tik paliekantis minimalų CO2 pėdsaką aplinkoje, bet ir  ženkliai mažinantis komunalinių paslaugų kaštus nuomininkams. Šiandien tai - vienintelis verslo centras Lietuvoje, kurio 100 proc. energetinių poreikių patenkins geoterminė energija. 

„Green Hall 2“ pastate busįrengtosdarbo zonos ir jaukios poilsio salelės, o šiltuoju metu bus galima atsipalaiduotividiniame kiemelyje ar Neries krantinėje įrengtose poilsio erdvėse. „Projektuodami verslo centrą ir aplink jį esančias erdves siekėme, kad aplinka skatintų kūrybiškumą, o iš pastato išėję darbuotojai galėtų pakeisti aplinką, pabūti natūralioje gamtoje. Tai kartu bus ir poilsio, ir kitokia darbo erdvė, nes aplink „Grenn Hall 2“ veiks spartusis internetas“, - sakė E.Valentinavičius

Darbuotojų patogumui verslo centre bus įrengtas neribotas skaičius dviračių saugojimo vietų su  persirengimo patalpomis ir dušo kabinomis šalia. Pilnai rekonstruotas, pakeistomis dangomis, įrengtais nuvažiavimo-užvažiavimo keliais ir apšviestas dviračių takas palei Nerį turėtų paskatinti verslo centro nuomininkus naudotis šia transporto priemone. Taip pat  „Green Hall 2“ bus įrengta  spartaus elektromobilių įkrovimo aikštelė.

Į 8800 kvadratinių metrų ploto, septynių aukštų pastatą su dviejų aukštų požemine automobilių aikštele projektą vystantis koncernas SBA investavo per 17 mln. eurų.Projekto autoriai –Danijos architektų bendrovė „Arrows“. 

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups