iVilnius.lt

Gegužės 22 13°C

Verslas
Pagrindinis > Naujienos

Viešbutis „Panorama“ kitąmet planuoja intensyvią plėtrą (0)

2016-01-13
Nuotr.: Organizatorių
1965 m. įkurtas Vilniaus viešbutis „Panorama“ kitąmet planuoja intensyvią plėtrą. Viešbutyje atsiras 60 naujų 4 žvaigždučių lygio kambarių, o šalia jo iškils nauji gyvenamosios bei verslo paskirties pastatai, kurių patalpų bendras plotas sudarys 10 tūkst. kv. metrų. Planuojamos investicijos – 12 mln. eurų.

Atnaujinimo ir statybų darbai prasidės 2017 m. Projekto architektas – Valerijus Starkovskis. „Panoramos“ direktoriaus Rimanto Mikniaus teigimu, plėtra naudos atneš ne tik viešbučiui, bet ir visam Vilniui.

„Nors šiuo metu mūsų klientai daugiausia yra turistai iš įvairių pasaulio šalių, kasmet sulaukiame ir vis daugiau verslo klientų. Planuojame, kad toliau kylant siūlomų paslaugų lygiui tokių klientų skaičiaus augimo tendencija stiprės“, –  teigia R. Miknius.

Naujieji verslo pastatai, R. Mikniaus teigimu, bus skirti biurams ir parduotuvėms, o gyvenamuosiuose būstuose kursis namų sostinės centre ieškantys ir patogumą vertinantys gyventojai.

„Stoties rajono veidas netrukus iš esmės keisis, ir norime būti šių permainų priešakyje. Naujieji statiniai suteiks galimybę verslams įsikurti perspektyviame, sparčiai augančiame ir gražėjančiame rajone, o būsto ieškantys gyventojai įvertins kokybiškus kotedžus rajone, kuriame naujų būstų pasiūla iki šiol yra gana menka“, – sako R. Miknius.

1965 m. duris atvėręs „Panoramos“ viešbutis iki 2003 m. veikė „Gintaro“ vardu. Jame šiuo metu yra 224 kambariai, viešbutis įvertintas 3 žvaigždutėmis. „Panoramą“ valdo bendrovė AB „Mikotelgroup“, kuriai taip pat priklauso viešbutis „Mikotel“. Viešbučio direktorius R. Miknius ilgą laiką vadovavo didžiausiems sostinės viešbučiams, yra vienas iš Lietuvos viešbučių asociacijos įkūrėjų ir ilgametis asociacijos prezidentas.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups