iVilnius.lt

Rugpjūčio 13 13°C

Verslas
Pagrindinis > Naujienos

Vilniuje įsikūrusiame pasauliniame „Uber“ inžinierių centre pradedama įdarbinimo kampanija (0)

2016-04-13
Plėsdama pasaulinį inžinierių centrą Vilniuje bendrovė „Uber“ pradeda įdarbinimo kampaniją. 2014 metų spalį atidarytas vienas iš dešimties tokių centrų pasaulyje –  Programinės įrangos ir vystymo inžinierių centras – kuria, plėtoja ir palaiko skaitmenines technologijas, leidžiančias veikti  „Uber“ programėlei, naudojamai 70-yje valstybių ir daugiau kaip 400-uose miestų visame pasaulyje.

Per kiek daugiau nei metus „Uber“ inžinierių centras Vilniuje išaugo iki beveik 20-ties aukštos kvalifikacijos inžinierių komandos. Iki metų pabaigos „Uber“ šią komandą ketina išplėsti dvigubai.

Siekdama atkreipti geriausių inžinierių dėmesį „Uber“ pradėjo interneto kampaniją socialinėje žiniasklaidoje, sukūrė specialų interneto puslapį, šiemet bendrovė dalyvaus ir technologijų ir inovacijų festivalio „LOGIN“ startuolių mugėje „LOGIN Startup Fair“. Mugėje „Uber“ pasidalins unikaliomis savo, kaip pasaulinio skaitmeninių paslaugų teikėjo, žiniomis. Potencialūs kandidatai mugėje turės galimybę susitikti su Lietuvoje ir kitose šalyse dirbančiais aukštos kvalifikacijos inžinieriais.  

„„Uber“ inžinierių centras Vilniuje mums turi strateginės reikšmės, todėl norime didinti investicijas Lietuvoje tiek toliau ieškodami geriausių talentų slaptoje Europos technologijų jėgainėje – Lietuvoje, tiek ir platesniame regione. Lietuvoje esama vienų geriausių inžinierių pasaulyje ir aš nekantrauju, kol pritrauksime daugiau tokio aukšto kalibro inžinierių“, – sakė Thuanas Phamas, „Uber” technologijų direktorius (Chief Technology Officer).

Rūta Pentiokinaitė, „Versli Lietuva” l.e.p. generalinė direktorė, sako, kad „Uber“ veikla Vilniuje turi milžiniškos reikšmės vietos bendruomenei:

„Uber“ “ yra tikra startuolių roko žvaigždė, lyginama su tokioms kompanijoms kaip „Google“ ar „Facebook“, todėl Vilniaus pasirinkimas technologijų inovacijų centro steigimui yra dar vienas įrodymas, kad turime aukščiausio lygio talentų. Be to, savo nauju verslo modeliu, besiremiančiu dalijimosi ekonomikos principu, „Uber“ skatina lietuvių verslumą ir suteikia lanksčių ekonominių galimybių vietos gyventojams. Mes džiaugiamės ir tuo, kad „Uber“ prisijungė prie „LOGIN Startup Fair“ – pagrindinio startuoliams skirto metų renginio Baltijos šalyse, kuriame kompanijos ekspertai ves meistriškumo mokyklą perspektyviausiems šalies startuoliams“.

Ennas Metsaras, „Uber” vadovas Baltijos šalyse, sakė: „Lietuva yra viena pažangiausiai mąstančių valstybių Europoje ir mes džiaugiamės toliau investuodami ne tik į šalį, bet ir į Lietuvos žmones.“

„Uber“ yra technologijų platforma, vos vienu mygtuko bakstelėjimu išmaniojo telefono programėlėje užtikrinanti patogią, nebrangią ir saugią kelionę tiek keleiviams, tiek partneriams-vairuotojams. Be sostinėje įsikūrusio inžinierių centro, nuo 2015 metų lapkričio „Uber“ Vilniuje vysto pilotinę „uberX“ pavėžėjimo paslaugą, kuriai pradžią davė su Vilniaus miesto savivaldybe pasirašytas pasitikėjimo memorandumas, kuriame išreikšta parama pavėžėjimo paslaugoms bei paskelbta apie „Uber“ paslaugų pradžią Lietuvos sostinėje.   

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups