iVilnius.lt

Rugpjūčio 15 13°C

Verslas
Pagrindinis > Naujienos

„Vilnius Tech Park“ įsikurs inovatyvi programavimo mokykla „CodeAcademy“ (0)

2016-09-05
Didžiausiame regione startuolių centre „Vilnius Tech Park“ įsikurs ir programavimo mokykla. „Vilnius Tech Park“ pastate veiksianti „CodeAcademy“ mokymų klasė jau šį rudenį kvies mokytis programuoti ne tik parko bendruomenės narius, bet ir visus norinčius.

Prognozuojama, kad kvalifikuotų IT specialistų trūkumas Lietuvoje iki 2020m. gali pasiekti įspūdingą 10 tūkstančių skaičių (INFOBALT tyrimų duomenys). Darbuotojų paieškos ar mėginimas juos persivilioti gali kainuoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių, bei trukti apie kelis mėnesius, tačiau jų vis tiek stigs, todėl programavimų mokymų populiarumas, pasak „CodeAcademy“ įkūrėjų labai sparčiai auga. „CodeAcademy“ siūlo 6 skirtingas programas programavimo (JAVA, Ruby on Rails ir PHP kursai), dizaino (UI/UX ), projektų valdymo (Agile) bei SEO srityse.

Dėstytojai – regiono lyderiai

Jau šį rudenį pamokas „Vilnius Tech Park“ įrengtoje klasėje siūlysianti „CodeAcademy“ iš kitų sostinės programavimo mokyklų išsiskiria profesionalia, patyrusia žinomų specialistų komanda. JAVA kursus ves Java Full-stack programuotojas, turintis daugiau nei 10 metų patirties Mindaugas Karpinskas.

PHP paslapčių mokys, ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, gerai žinomas programuotojas Povilas Korop. Naujuosius dizainerius ruoš Algimantas Jočys, „DIZ“ studijos įkūrėjas, per savo karjerą sukaupęs įspūdingą sėkmingų projektų sąrašą ir bendradarbiavęs su tokiomis įmonėmis kaip „Viasat”, „Ecoservice“, „Vichy vandens parkas“, „Maxima“, „Swedbank“, „pigu.lt“, „15min“ ir kt.

Agile kursus ves Aleksej Kovaliov, vienas iš „Agile Lietuva“ įkūrėjų ir valdybos narių, vadovavęs „Adform“ technologijų centrui, prisidėjęs prie Agile diegimo „Teo“ IT padalinyje. A. Kovaliov atvedė Agile ir į LR viešojo sektoriaus IT projektų valdymą, prisidėdamas prie tokių projektų kaip el. deklaravimo sistema, Registrų centro sertifikatų centras (skaitmeninis parašas).

SEO dėstytojas – Vladas Sapranavičius – interneto rinkodaros specialistas, turintis dėstymo patirties Vilniaus universitete ir šiuo metu konsultuojantis įmones bei verslininkus interneto rinkodaros klausimais. Jis taip pat organizuoja bei veda interneto rinkodaros bei elektroninės komercijos seminarus ir konferencijas, tiesiogines laidas apie el. komerciją ir interneto rinkodarą, atlieka Lietuvos ir užsienio internetinių rinkų tyrimus, vadovauja klientų e-verslų projektams.

Nauja mokymų klasė

„CodeAcademy“ kursai jau nuo šio rudens vyks naujai įrengtose „Vilnius Tech Park“ patalpose Antakalnio g. 17, Vilniuje. „Vilnius Tech Park“ įkūrėjas Darius Žakaitis atkreipia dėmesį, kad talentų pritraukimas – vienas didžiausių iššūkių startuoliams ir IT kompanijoms visame pasaulyje: „Todėl „Vilnius Tech Park“ bendruomenėje norėjome turėti programavimo mokymų lyderius, kurie galėtų padėti čia įsikūrusioms kompanijoms užsiauginti talentus ir tobulinti savo darbuotojų žinias. Kartu tikiuosi, kad „CodeAcademy“ naujoje mūsų bendradarbystės erdvėje įkurtoje klasėje padės į „Vilnius Tech Park“ ekosistemą įtraukti ir daugiau talentingų žmonių.“

Naujoje „CodeAcademy“ mokymų klasėje, pirmieji mokymai startuoja spalio 3 d., 2016 m.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups