iVilnius.lt

Rugsėjo 24 13°C

Verslas
Pagrindinis > Naujienos

„Vilnius Tech Park“ startuoliams – sveikos gyvensenos injekcija (0)

2016-10-11
Nuotr.: BigStock
„Kilo.lt“, vienas iš pirmųjų sveiką gyvenimo būdą skatinančių startuolių Lietuvoje, jungiasi prie „Vilnius Tech Park“ bendruomenės. „Kilo.lt“ komanda kelia sau tikslą ne tik tobulinti kuriamą sistema, bet ir užkrėsti kitus parko bendruomenės narius sveika gyvensena.

„Kilo.lt“ pradėjo veiklą 2013 metais, kai komanda jaunų ir ambicingų verslininkų nusprendė sujungti naujausias technologijas su profesionalių trenerių ir dietologų patirtimi. Šiandien „Kilo.lt“ sistema šimtams klientų padeda susidaryti individualias treniruočių programas ir mitybos planus,  kelyje į sveiką gyvenimo būdą juos konsultuoja ir psichologai bei medikai.

„Kilo.lt“ komanda prie „Vilnius Tech Park“ bendruomenės jungiasi vedina noro sukurti sinergiją, tarp skirtingo pobūdžio verslų ir idėjų. „Sinergija pasiekia piką, kai dirbi kartu su entuziastais ir profesionalais. O „Vilnius Tech Park“ tokių entuziastingų ir profesionalių komandų tikrai netrūksta, todėl ir nusprendėme persikelti čia,- aiškina Lina Jasaitė, „Kilo.lt“ generalinė direktorė. – Be to, ar matėte tą nuostabų parką?!“

„Kilo.lt“ planai bendruomenėje taip pat susiję su „Vilnius Tech Park“ supančiu Sapiegų parku. Visiems vilniečiams atvirame parke „Kilo.lt“ planuoja rengti mankštas ir sporto užsiėmimus. Pasak „Vilnius Tech Park“ direktoriaus Dariaus Žakaičio, viena iš išskirtinių „Vilnius Tech Park“ savybių, lyginant su panašiais startuolių centrais Europoje ir net pasaulyje yra galimybė būti prie pat miesto centro, bet kartu ir gamtos apsuptyje. „Tai reiškia, kad turime ne tik biurus, skatinančius kūrybiškumą bei pačią inovatyviausią bendruomenę Lietuvoje, bet ir gamtos apsuptį, galimybę prabėgti kilometrą aplink parką per pietus ir vietą daugybei kitų užsiėmimų lauke.“

Jau šiai dienai „Vilnius Tech Park“ yra užimta daugiau negu 70 proc. parko ploto. Po vienu stogu susiburia ne tik įvairus startuoliai, bet ir rizikos kapitalo fondai „Practica Capital“, „IMI.VC“, akseleratoriai „Startup Highway“ bei „Startup.lt“, bendradarbystės erdvė ir konferencijų centras. Taip pat „Vilnius Tech Park“ startuoliams siūlys ir verslo vystymo partnerysčių paketą, kurį sudaro „Cobalt“ teisinės paslaugos, „Integre“ buhalterijos tvarkymas, „Master Class Lietuva“ pagalba ieškant C lygio vadovų bei kiti partnerių pasiūlymai.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups