iVilnius.lt

Lapkričio 26 13°C

Pagalba

Pagrindinis > Pradžia
Jei turite klausimų ar norite gauti informacijos apie Vilnių: Vilniaus miestą, turizmą, atvykimą, viešąjį transportą, viešbučius, maitinimo įstaigas, laisvalaikį, renginius ar kt. - užpildykite žemiau esančią formą ir mes pasistengsime, kuo greičiau atsakyti į Jūsų užklausą. Paslauga bus suteikta nemokamai.
Jūsų užklausą
Jūsų vardas:
Jūsų el.paštas:
Jūsų miestas:
Jūsų telefono nr.:
Jūsų žinutė:

Dažniausiai užduodami klausimai

Kuriomis kalbomis Vilniuje galima susikalbėti?

Vilniuje, kaip ir visoje Lietuvoje, valstybinė kalba yra lietuvių kalba. Dažniausiai vartojamos užsienio kalbos yra anglų ir rusų. Anglų kalba labiausiai yra paplitusi tarp jaunų žmonių, o vyresnio amžiaus gyventojai laisvai gali kalbėti rusiškai. Kavinėse, viešbučiuose ir kitos lankomosiose vietose galima susikalbėti anglų, rusų, vokiečių ir lenkų kalbomis.

Kokia valiuta galima atsiskaityti už prekes / paslaugas?

Vilniuje, kaip ir visoje Lietuvoje, atsiskaityti galima - Litais. Litas yra Lietuvos respublikos piniginis vienetas, jo kursas yra pastovus euro atžvilgiu. Šiuo metu euro kursas lito atžvilgiu: 1 EUR - 3.4528 LTL. Taip pat visose prekybos ir paslaugų teikimo vietose galima atsiskaityti ir banko kortelėmis: VISA, Visa Electron, Maestro, MasterCard, American Express.
ups