iVilnius.lt

Liepos 21 13°C

Bėgiokime
Pagrindinis > Naujienos

Prasidėjo registracija į didžiausią pavasario bėgimo renginį “DNB-NIKE We Run Vilnius” (0)

2015-02-09
Nuotr.: iVilnius
Penktadienį prasideda registracija į jau ketvirtą kartą Lietuvoje organizuojamą tarptautinį bėgimo renginį “DNB -NIKE We Run Vilnius”. Kaip ir kasmet, dalyviai jėgas galės išbandyti trijose distancijose: 21,098, 10 ir 5 km, o mažųjų bėgikų laukia specialus “DNB šeimos bėgimas”. Renginyje tikimasi sulaukti 9 tūkst. bėgimo entuziastų iš visos Lietuvos bei užsienio.

“Per kelerius metus šį bėgimo renginį pavertėme didžiule pavasarine sporto švente. Smagu tai, kad dauguma dalyvių yra ne profesionalai - mėgėjams tiesiog smagu dalyvauti, išgyventi visas emocijas, kartu su artimaisiais ar draugais įveikti užsibrėžtus kilometrus, galbūt - kasmet priimti vis didesnį iššūkį, - sako renginio iniciatorės - sporto prekių gamintojos “Nike” - prekės ženklo atstovė Lietuvoje Milda Monstavičiūtė. - Tikimės, kad šiemet prie bėgančių prisijungs ir tie, kurie pernai bėgančiuosius aktyviai palaikė sirgalių zonoje. Kuo daugiau bėgančių, tuo smagesnė pavasarinė bėgimo šventė”.

Šiais metais bėgimo renginio organizatoriai didelį dėmesį skirs renginio kokybės gerinimui, kad kiekvienas finišą pasiektų su plačia šypsena veide. Pirmiausia, keisis bėgimo trasa - ieškoma tokio sprendimo, kuris leistų patogiai bėgti dideliam žmonių skaičiui ir nebūtų daug stačių įkalnių. Trasa drieksis Vilniaus senamiesčiu ir centru. Ją organizatoriai žada pristatyti artimiausiu metu. Taip pat šiais metais numatomas fiksuotas dalyvių skaičius - 9 tūkst. Visi užsiregistravę dovanų gaus specialius “Nike” marškinėlius, o finiše visų lauks atminimo medaliai.

Norintys dalyvauti tarptautiniame bėgime “DNB -NIKE We Run Vilnius” jau dabar gali pildyti registracijos anketą oficialioje bėgimo renginio svetainėje: www.werunvilnius.lt. M. Monstavičiūtė atkreipia dėmesį, kad dėl šiemet ribojamo dalyvių skaičiaus, pasiekus 9 tūkst. ribą, registracija bus stabdoma.

Tarptautiniai “Nike” bėgimo renginiai vyksta 34-iuose pasaulio miestuose - pernai juose dalyvavo beveik 350 tūkst. bėgimo entuziastų, o jų nubėgtas atstumas prilygsta 23 ratams aplink pasaulį. Pirmą kartą Vilniuje 2012 m. gegužės 26 d. vykęs “Nike Aš bėgu. Vilnius” renginys sutraukė daugiau nei 2 tūkst. bėgikų, kurie jėgas išbandė 5 ir 10 km trasose.

Praėjusiais metais “We Run Vilnius-DNB Pusmaratonis” dalyvavo beveik 7 tūkst. bėgikų.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups