iVilnius.lt

Liepos 20 13°C

Bėgiokime
Pagrindinis > Naujienos

Šeštadienį Vilniaus Snamiestis priklausys bėgančioms moterims (0)

2014-08-21
Nuotr.: Organizatorių
Artėja diena, kai naktinį Vilniaus senamiestį užvaldys moterys – tai įvyks jau šį šeštadienį, rugpjūčio 23 d., naktinio NIKE moterų bėgimo „We Own The Night Vilnius“ (liet. „Mums priklauso naktis“) metu. Iki renginio likus vos kelioms dienoms, dalyvių skaičius nenumaldomai didėja ir jau perkopė 1,5 tūkst. ribą. Bėgimo entuziastės kviečiamos bėgti gražiausiomis sostinės gatvelėmis, kuriose netrūks muzikos, šviesų ir kitų atrakcijų.

„Daugeliui bėgimas prilygsta atsipalaidavimui. Šeštadienį moteris būtent ir kviesime atsipalaiduoti: trumpam atitrūkti nuo kasdienybės, pamiršti darbus bei pasinerti tik į joms vienoms skirtas linksmybes, – sako renginio iniciatorė, sporto prekių gamintojos „Nike“ prekės ženklo atstovė Lietuvoje Milda Monstavičiūtė. – Kviečiame visas – ir jaunas, ir vyresnes, ir mylinčias mamas ar užsispyrusias karjeristes pasileisti į šį naktinį nuotykį, o kad būtų smagiau, į kompaniją pasiimti drauges. Tikime, kad tai vienas iš renginių, kuris moterims paliks neišdildomą įspūdį“.

Kaip ir praėjusiais metais, renginio organizatoriai bėgimo dalyvėms paruošė 5 kilometrų ilgio trasą, kuri nepagailės vingių ir ves gražiausių Vilniaus senamieščio vietų link. Nuo V. Kudirkos aikštės skelbiamas startas moteris pakvies bėgti Gedimino prospektu, aplenkti arkikatedrą baziliką, Šv. Onos bažnyčią,  Vilniaus gynybinės sienos bastėją bei grįžti vaizdingomis Pilies bei Vilniaus gatvėmis atgal. Organizatoriai atkreipia dėmesį, kad bėgimo metu nuo 20:45 iki 21:45 val. eismas bus ribojamas arba visiškai sustabdytas šiose gatvėse: Gedimino pr.,Šventaragio, Maironio, Latako, Bokšto, Šv. Kazimiero, Augustijonų, Savičiaus, Didžiojoje, Pilies, Šv. Jono, Dominikonų, Vilniaus, Liejyklos, L. Stuokos-Gucevičiaus bei Šventaragio.  

Šeštadienio vakarą vyksiantis bėgimas nustebins ne tik distancija, bet ir savo programa: susirinkusios bėgimo mėgėjos ir profesionalės galės dalyvauti fotosesijose, atsigaivinti nealkoholiniais gėrimais, atsikvėpti specialiai tam skirtose poilsio zonose. Geros muzikos foną renginio metu garantuos „Orgen Roll Band“ projektas, kuris bėgimo fiestą paįvairins gyvais rokenrolo garsais bei trykštančia judesio energija. Muzikinę atmosferą taip pat kaitins DJ Vaiperis, o pasiruošti bėgimui moterims padės ir apšilimo mankštas ves profesionalūs „Impuls“ treneriai.

Jau antrą kartą Lietuvoje organizuojamas naktinis moterų bėgimo renginys prasidės 18 val., kai specialioje renginio zonoje bus dalinami dalyvių paketai jų dar negavusioms ar nespėjusioms atsiimti bėgikėms. Oficiali renginio pradžia įvyks 19 val. jos metu bėgikės galės mėgautis organizatorių parengtomis pramogomis bei koncertu, o jau 21 val., dalyvės rikiuosis prie starto linijos.

Pasiryžusios savaitgalio naktį praleisti netradiciniame bėgime vis dar gali registruotis užpildžius anketą puslapyje www.sheruns.lt. Pirmųjų 2,5 tūkst. užsiregistravusių moterų bėgimo dalyvių laukia šiam renginiui sukurti „Nike“ marškinėliai.

„We Own The Night“ bėgimai jau ne pirmą kartą vyksta didžiausiuose pasaulio miestuose – jų sąraše tokie megapoliai kaip Londonas, Paryžius, Amsterdamas, Berlynas ir kt.   

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups