Gruodžio 10 13°C

2871

Tradicinė “WE RUN VILNIUS/DNB” pusmaratonio fiesta praūžė senamiesčio gatvėmis (Nuotraukos) (VIDEO) (0)

Paskelbta: 2015-05-25 |
Sekmadienį Vilniaus centrą ir Senamiesčio gatves užplūdo tūkstančiai bėgimo entuziastų – sostinėje jau 4-ą kartą vyko tarptautinis bėgimo renginys „DNB | NIKE We Run Vilnius“.

Maratono dalyviai jėgas  išbandė trijose distancijose – 21.098, 10 ir 5 km, vaikai bėgo specialią distanciją, skirtą šeimoms.

Šiemet į Vilniaus gatves išbėgo daugiau nei 7500 dalyvių, kurie startavo daugiau nei 3 min.

21, 098 km distancijoje tarp moterų nugalėjo Rasa Drazdauskaitė, 2-oji finišavo – Diana Lobačevskė, 3-ioji liko – Monika Vilčinskaitė.

Tarp vyrų greičiausias pusmaratonio distancijoje buvo Remigijus Kančys, 2-as-s pasiekė finišą Mindaugas Viršilas, 3-iąją vietą užėmė Vitalijus Afanasjevas.

Visi nugalėtojai, priklausomai nuo užimtos vietos, apdovanoti DNB banko piniginiais prizais, „Nike“ dovanų čekiais ir „Impulso“ sporto klubo abonementais.

Tarptautiniai „Nike“ bėgimo renginiai vyksta 34-iuose pasaulio miestuose – pernai juose dalyvavo beveik 350 tūkst. bėgimo entuziastų.

Nuotraukų albumas: WE RUN VILNIUS/DNB nuotraukos (apie 1800 vnt.)

Ar dalyvavote “WE RUN VILNIUS/DNB” bėgime?