iVilnius.lt

Rugpjūčio 14 13°C

Bėgiokime
Pagrindinis > Naujienos

Trakų pusmaratonis su Vėju ir Adele jau sekmadienį (0)

2015-05-07
Nuotr.: iVilnius.lt
Kaip ir kiekvienais metais, bėgimo fiesta ir vėl žadins aistras. Dalyviai vis dar gali rinktis tokias 1km, 5km, 10km ar pusmaratonio distancijas, kurios, kaip ir pernai, bus tos pačios. Trakuose varžysis tokie žinomi bėgikai kaip Rasa Drazdauskaitė, Vaida Žūsinaitė, Živilė Balčiūnaitė ir kiti. Būtų nuodėmė nepaminėti Trakų bėgimo simbolio – Vėjo. Šiemet Vėjas į pagalbą pasikvietė Adelę (ne ne, tai ne pasaulyje žinoma dainininkė), kuri atitinkamai turėtų jį motyvuoti finišuoti kuo greičiau. Iš tikrųjų pažiūrėsim, kaip jam seksis. Nebus pamiršti ir tėveliai su mažaisiais: jų laukia nuotaikingas ir azartiškas bėgimas su vežimėliais.

Neliko nepastebėtas ir praeitų metų pusmaratonio „akcentas“ – žirgai trasoje. Organizatoriai pajuokavo, jog šiemet tarp finišavusių dalyvių žirgų tikrai nebus, na nebent kas nors iš vietinių gyventojų pusmaratoniui ruošia savo augintinį. Pasak Evaldo Martinkos, šis praeitų metų nutikimas tikrai nebuvo užsakytas ar kaip nors kitaip planuotas, o žirgai į trasą išbėgo peršokę aptvarą.

Renginio metu ivilnius.lt komanda taip pat kalbins dalyvius, svečius ir kitus linksmai nusiteikusius žmones. Tad susitikime Trakuose kartu jau šį sekmadienį. Daugiau informacijos apie patį renginį galite rasti adresu http://www.trakupusmaratonis.lt/

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups